WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Polsat News 2 zmienia porę emisji „W bliskim planie”. Nowy program Alicji Resich-Modlińskiej będzie emitowany w sobotnie wieczory

Gorący temat

Dziennikarze krytykują okładkę „Wysokich Obcasów” z hasłem „Aborcja jest OK”

40

Grzegorz Adamczyk wrócił z Telewizji Polskiej do Polsat News

2017-09-15 A A A KOMENTARZE: 19 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Grzegorz Adamczyk został producentem programu „Dorota Gawryluk zaprasza” w Polsat News - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Adamczyk wrócił do stacji po półtora roku pracy w Telewizji Polskiej.

Grzegorz Adamczyk wrócił z Telewizji Polskiej do Polsat News

Do Telewizji Polskiej Grzegorz Adamczyk przeszedł w styczniu ub.r., został szefem TVP Info. Odwołano go z tej funkcji w lipcu ub.r. i oddelegowano do pracy nad projektem anglojęzycznego środkowoeuropejskiego kanału informacyjnego.

Według naszych informacji Adamczyk wrócił do Polsat News. - Podjąłem współpracę z Polsat News. Dołączam do zespołu programu „Dorota Gawryluk zaprasza”, jako producent odpowiedzialny za całość projektu - potwierdził nam dziennikarz. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, Adamczyk rozstał się z Telewizją Polską za porozumieniem stron już z końcem ub.r. Dziennikarz nie chciał tego komentować.

Pierwsze wydanie „Dorota Gawryluk zaprasza” po wakacjach zostanie wyemitowane w najbliższą środę. Program zadebiutował w stacji pod koniec marca br.

Grzegorz Adamczyk pracował już w pionie informacyjnym Telewizji Polsat, zajmował się m.in. tworzeniem newsroomu i działu publicystyki w TV Biznes (obecnie Polsat News 2). Wcześniej brał udział w pracach nad kanałem TVP Info oraz był wydawcą i prezenterem w polskiej sekcji BBC w Londynie.

Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Według danych Nielsen Audience Measurement w sierpniu br. średnia oglądalność minutowa Polsat News wynosiła 70 163 widzów, a udział stacji w rynku oglądalności - 1,28 proc.

Autor: tw

Wiecej informacji: Grzegorz Adamczyk, Polsat News, Dorota Gawryluk

Komentarze (19) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia