WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Podwójne wydanie „Joy” na wakacje

Gorący temat

Wpadka senatora PO: w „Młodzież kontra…” stwierdził, że nikt normalny nie chodzi do TVP Info (wideo)

0

Iwona Kossmann nie kieruje już Marquard Media Polska. Zastąpi ją Zsuzsanna Ohidi

2017-07-14 A A A KOMENTARZE: 12 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Dyrektor zarządzająca węgierskim oddziałem Marquard Media Zsuzsanna Ohidi przejęła kierowanie oddziałem w Polsce. Wydawnictwo nie informuje, czy wiąże się to z odejściem prezes Iwony Kossmann.

Iwona Kossmann Iwona Kossmann

Wczoraj założyciel i właściciel Grupy Marquard Media Jürg Marquard przekazał obowiązki zarządzania grupą medialną w ręce szwajcarskiego biznesmena i inwestora Bijana Khezri. Po tej zmianie szykują się przetasowania w europejskich oddziałach wydawnictwa.

Jak podaje niemiecki portal branżowy Turi2.de, pierwsza decyzja dotyczy rynku polskiego - dyrektor zarządzająca Marquard Media Hungary Zsuzsanna Ohidi przejęła kierowanie polskim oddziałem firmy. W wydawnictwie nie zdementowano tych doniesień.

- Nie mogę przekazać panu żadnych informacji: ani potwierdzić, ani zaprzeczyć - usłyszeliśmy w biurze zarządu polskiego oddziału, pytając o zmiany w zarządzie Marquard Media Polska. Poproszono nas o telefon za godzinę, jednak ponowne próby kontaktu pozostały już bez odpowiedzi.

Iwona Kossmann nie odbierała wczoraj telefonu.

Iwona Kossmann zastąpiła Alicję Skrzypczak na stanowisku prezesa Grupy Marquard Media Polska na początku września ub.r. Wcześniej tworzyła własną markę modową, a poprzednio pełniła funkcję prezesa w firmach Bonnier Business Polska, wydawcy „Pulsu Biznesu”, oraz Deni Cler. Od 2005 była członkiem zarządu ds. marketingu i sprzedaży w Orange oraz członkiem zarządu ds. rynku masowego w Telekomunikacji Polskiej. Wcześniej pracowała w Unilever Polska oraz polskim, węgierskim i niemieckim oddziale Coty.

Marquard Media Polska jest spółką szwajcarskiego koncernu Marquard Media International. Wraz z Marquard Publishing wydaje takie magazyny jak m.in. CKM, Playboy, Esquire, Cosmopolitan i Harpers Bazaar. W portfolio internetowym ma m.in. portale: Kozaczek.pl, CKM.pl, Zeberka.pl, Hotmoda.pl czy Harpersbazaar.pl.

Autor: łb

Wiecej informacji: Grupa Marquard Media, Marquard Media Polska, Iwona Kossmann, Zsuzsanna Ohidi

Komentarze (12) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia