WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Małgorzata Majewska dyrektorem ds. rozwoju w K2 Media

K2 Media zajmie się obsługą mediową Ultimo

2017-02-17 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Należąca do Grupy K2 agencja K2 Media po wygranym przetargu zajmie się planowaniem i zakupem mediów dla Ultimo, firmy zarządzającej wierzytelnościami. Wcześniej zajmował się tym dom mediowy Zenith.

K2 Media zajmie się obsługą mediową Ultimo

K2 Media wygrała przetarg na strategię mediową dla Ultimo SA. Firmy nie ujawniają liczby i nazw pozostałych jego uczestników.

Do zadań agencji należy zaplanowanie i realizacja działań mediowych w 2017 roku - w telewizji oraz w internecie.

K2 Media zaplanuje i zakupi kampanię mediową (w mediach tradycyjnych i internetowych). Start kampanii zaplanowany został na marzec br. Za kampanię od strony kreacji odpowiada ADHD Warsaw.

W przeszłości firma Ultimo współpracowała z agencją interaktywną K2, działającą w obrębie tej samej Grupy co K2 Media m.in. w 2015 roku przy kampanii pod hasłem „Życie bez długów nie musi być marzeniem”. Wtedy też planowaniem i zakupem mediów dla Ultimo zajmował się dom mediowy Zenith.

Autor: bg

Wiecej informacji: K2 Media, Ultimo

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia