SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Karol Modzelewski, Mateusz Opyrchał i Dawid Wajda dołączyli do RMF FM

W ostatnim czasie do grona prowadzących programy w RMF FM dołączyli Karol Modzelewski, Mateusz Opyrchał i Dawid Wajda.

Article

Modzelewski pełni rolę współprowadzącego poranny program „Wstawaj, szkoda lata” (obok Przemysława Skowrona, Tomasza Olbratowskiego, Roberta Karpowicza i Aleksandry Filipek), który na antenie RMF FM emitowany jest w dni powszednie w godz. 5.30-9.30 oraz w weekendy od 6.00 do 9.30.

Z kolei Opyrchał i Wajda prowadzą audycję „Przebój lata”, której na antenie RMF FM słuchać można w soboty i niedziele od 19.00 do 24.00.

Biuro prasowe Grupy RMF FM przekazało portalowi Wirtualnemedia.pl że Karol Modzelewski, Mateusz Opyrchał i Dawid Wajda na razie pracują przy letniej ramówce.

Udział RMF FM pod względem słuchania w okresie od marca do maja 2017 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 25,2 proc., po wzroście względem analogicznego okresu rok wcześniej o 0,2 pkt. proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Karol Modzelewski, Mateusz Opyrchał i Dawid Wajda dołączyli do RMF FM

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pater
Trzeba przyznać, że wnieśli do RMF FM powiew lekkości i świeżości. Kibicuję Im, żeby na stałe pozostali w żółto-niebieskiej ekipie.
9 8
odpowiedź
User
DW
Ło matko, ile ich na tym poranku jest?? Każdy ma jedno wejście na dyżur?:)
23 1
odpowiedź
User
Grzegorz
Skoro już Rmf testuje to zostawiłbym rano duet Karpowicz- Olbratowski. Lepszą połowę dnia powinni prowadzić Dyk z Tomkowiczem lub Starosta z Filipek. Trzem wymienionym panom bym podziękował. Modzelewski nie ma nic do powiedzenia, a panowie Wajda i Oprychał nudzą mnie bardziej od Pana Maciborka. Skowrona przesunąć na pasmo nocne.
5 8
odpowiedź
User
Nana
RMF sie słucha sie wie
5 4
odpowiedź
User
Anonim
Przy okazji warto wspomnieć, że Witold Lazar wrócił do ramówki Radia Zet. Narazie tej wakacyjnej, zobaczymy co dalej.
11 0
odpowiedź
User
sluchacz radia
Jakieś kolejne nikomu nieznane młokosy dołączają do RMF FM.Którzy to już z kolei ? Czyżby kończyły im się gwiazdy ? Coś czuję że już niedługo już za chwilę skończy się ich dominacja na rynku. Do niedawna jeszcze ich mocną stroną były Fakty i publicystyka ale już i to powoli przygasa i blaknie.Da się zauważyć skręt w prawo, zwłaszcza tacy panowie jak Mazurek i Zalewski są propisowscy i słychać to u nich. Muzyka to koszmar i jest coraz gorzej. Inteligentny słuchacz z miasta w średnim wieku nie jest w stanie zbyt długo wytrzymać przy RMF bo co chwilę jest uszczęśliwiany Arianą Grande, Seleną Gomez, Justinem Bieberem czy CBolem i innym umc umc którego teraz pełno w RMF i Esce. Nie zdziwię się jak niedługo Zetka ich zdeklasuje tym bardziej że grają dla
15 7
odpowiedź
User
sluchacz radia
Jakieś kolejne nikomu nieznane młokosy dołączają do RMF FM.Którzy to już z kolei ? Czyżby kończyły im się gwiazdy ? Coś czuję że już niedługo już za chwilę skończy się ich dominacja na rynku. Do niedawna jeszcze ich mocną stroną były Fakty i publicystyka ale już i to powoli przygasa i blaknie.Da się zauważyć skręt w prawo, zwłaszcza tacy panowie jak Mazurek i Zalewski są propisowscy i słychać to u nich. Muzyka to koszmar i jest coraz gorzej. Inteligentny słuchacz z miasta w średnim wieku nie jest w stanie zbyt długo wytrzymać przy RMF bo co chwilę jest uszczęśliwiany Arianą Grande, Seleną Gomez, Justinem Bieberem czy CBolem i innym umc umc którego teraz pełno w RMF i Esce. Nie zdziwię się jak niedługo Zetka ich zdeklasuje tym bardziej że grają dla dojrzalszego słuchacza i są bardziej obiektywni politycznie, nie boją się rozliczać rządu. Akurat do Zetki z RMFu przeszedł Konrad Piasecki. Witold Lazar zdaje się też wcześniej pracował w RMF. Dziwne że RMF pozbył się takich dziennikarzy i zastępuje ich dziećmi i jakimiś prawicowymi redaktorami jak p. Mazurek. Zetka stawia na dojrzalszych słuchaczy z większych miast, gra bardziej stonowaną i mniej męcząca muzykę, coraz więcej tam klasyki rocka i tym mogą wygrać z RMF FM. A RMF niech sobie dalej gra Ariany i Seleny a dla kontrastu i przeciwwagi daje programy prawicowym dziennikarzom. Ciekawi mnie która koncepcja okaże się mieć lepszą słuchalność czy dojrzalsza i wielkomiejska Zetki czy gimnazjalno prowincjonalna RMF FM. Janusze i Sebixy wybiorą zdecydowanie stację z Kopca, ale w dużych miastach już może być nieco inaczej. Już powoli widać wzrosty u Zetki.
12 14
odpowiedź
User
pawian
kolejni amatorzy bez doświadczenia, gratulacje
8 2
odpowiedź
User
d1
Słuchaczu radia, proponuję krótki rozpęd i profilaktyczny baranek w ścianę dla otrzeźwienia umysłu. Z pozdrowieniami d1
8 6
odpowiedź
User
RMF i wszystko jasne
Słuchaczu radia, najpierw zapoznaj się z faktami dotyczącymi wyników słuchalności a dopiero potem komentuj. RMF FM cały czas zwiększa przewagę nad Zetką, takie są fakty. Póki co Twoje "pobożne życzenia" żeby było inaczej jakoś się nie spełniają. Nie wiem gdzie Ty słyszysz prawicowy przechył w RMF FM ? Nie pomyliłeś przypadkiem częstotliwości z Radiem Maryja ? Tak się składa że RMF ma jedne z najbardziej aktualnych obiektywnych i rzetelnych serwisów. Jak tylko dzieje się coś ważnego to szybko reagują. Publicystyka też na poziomie, równo "maglują" jednych i drugich i o to chodzi w obiektywności a nie o to żeby schlebiać Platformie i Kodziarzom. Muzyka jest różnorodna. Widocznie w badaniach im wychodzi że słuchacze chcą słuchać gwiazdek dla nastolatków i wyniki pokazują że kierunek jest dobry. Nikt Cię nie zmusza do RMF FM, możesz sobie słuchać Zetki i czuć się lepszym z tego powodu ale nie pisz bzdur o lepszych wynikach Zetki czy o tym że są bardziej obiektywną stacją od RMF-u.
14 5
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing