WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Magdalena Mikołajczak: z BRIGHT Agency do Synertime

Klaudia Daniluk i Katarzyna Markiewicz w dziale social media agencji Synertime

2016-08-29 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Do działu social agencji Synertime dołączyły dwie nowe osoby: Klaudia Daniluk oraz Katarzyna Markiewicz. Będą realizować projekty dla firm z sektora FMCG, kulturalno-rozrywkowego, healthcare oraz CSR.

Od lewej: Klaudia Daniluk i Katarzyna Markiewicz Od lewej: Klaudia Daniluk i Katarzyna Markiewicz

Klaudii Daniluk objęła w Synertime stanowisko social media executive. Do jej zadań należy koordynacja profili i kampanii promocyjnych marek oraz ich produktów na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Pod swoją stałą opieką ma klientów z branży spożywczej, lifestylowej oraz kulturalno-rozrywkowej. Podlega jej kilkuosobowy zespół konsultantów.

Klaudia Daniluk jest twórcą kampanii „Lubię Pomagam” promującej krwiodawstwo i zdrowy styl życia w mediach społecznościowych. Wcześniej pracowała m.in. w agencji kreatywnej Connectmedica, gdzie realizowała działania socialmediowe na rzecz marek z obszaru zdrowia i farmacji, m.in. Apap, Ibuprom, Hellozdrowie.pl, Gripex czy Moja intima. Jednocześnie - jako absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu żywienia w sporcie - była ambasadorem zdrowia i ekspertem merytorycznym w zakresie zdrowia, odżywiania oraz sportu.

Z kolei Katarzyna Markiewicz jako account executive będzie pracować w Synertime przy projektach z obszaru żywności i żywienia, healthcare. Pod jej opieką znajdą się zwłaszcza te realizacje, które wymagają łączenia szerokiego spectrum narzędzi komunikacji: social media, eventów, działań produkcyjnych, reklamowych i CSR.

Katarzyna Markiewicz przeszła do Synertime z Grupy Accata, gdzie współpracowała z blogerami, mediami, organizowała eventy oraz prowadziła działania marketingowe i PR-owe. Ma ponad czteroletnie doświadczenie w branży, które zdobywała nie tylko w agencjach PR, lecz także w telewizji („Teleexpress” TVP1) oraz internetowych portalach informacyjnych.

Autor: bg

Wiecej informacji: Synertime, Klaudia Daniluk, Katarzyna Markiewicz

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


Apache Server at www.wirtualnemedia.pl Port 80

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej