WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Magdalena Mikołajczak: z BRIGHT Agency do Synertime

Gorący temat

Wpadka senatora PO: w „Młodzież kontra…” stwierdził, że nikt normalny nie chodzi do TVP Info (wideo)

0

Klaudia Daniluk i Katarzyna Markiewicz w dziale social media agencji Synertime

2016-08-29 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Do działu social agencji Synertime dołączyły dwie nowe osoby: Klaudia Daniluk oraz Katarzyna Markiewicz. Będą realizować projekty dla firm z sektora FMCG, kulturalno-rozrywkowego, healthcare oraz CSR.

Od lewej: Klaudia Daniluk i Katarzyna Markiewicz Od lewej: Klaudia Daniluk i Katarzyna Markiewicz

Klaudii Daniluk objęła w Synertime stanowisko social media executive. Do jej zadań należy koordynacja profili i kampanii promocyjnych marek oraz ich produktów na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Pod swoją stałą opieką ma klientów z branży spożywczej, lifestylowej oraz kulturalno-rozrywkowej. Podlega jej kilkuosobowy zespół konsultantów.

Klaudia Daniluk jest twórcą kampanii „Lubię Pomagam” promującej krwiodawstwo i zdrowy styl życia w mediach społecznościowych. Wcześniej pracowała m.in. w agencji kreatywnej Connectmedica, gdzie realizowała działania socialmediowe na rzecz marek z obszaru zdrowia i farmacji, m.in. Apap, Ibuprom, Hellozdrowie.pl, Gripex czy Moja intima. Jednocześnie - jako absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu żywienia w sporcie - była ambasadorem zdrowia i ekspertem merytorycznym w zakresie zdrowia, odżywiania oraz sportu.

Z kolei Katarzyna Markiewicz jako account executive będzie pracować w Synertime przy projektach z obszaru żywności i żywienia, healthcare. Pod jej opieką znajdą się zwłaszcza te realizacje, które wymagają łączenia szerokiego spectrum narzędzi komunikacji: social media, eventów, działań produkcyjnych, reklamowych i CSR.

Katarzyna Markiewicz przeszła do Synertime z Grupy Accata, gdzie współpracowała z blogerami, mediami, organizowała eventy oraz prowadziła działania marketingowe i PR-owe. Ma ponad czteroletnie doświadczenie w branży, które zdobywała nie tylko w agencjach PR, lecz także w telewizji („Teleexpress” TVP1) oraz internetowych portalach informacyjnych.

Autor: bg

Wiecej informacji: Synertime, Klaudia Daniluk, Katarzyna Markiewicz

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia