„Kobieta na krańcu świata” miała 1,35 mln widzów. Przegrała tylko z Cejrowskim

Czwartą edycję programu „Kobieta na krańcu świata” śledziło w TVN 1,35 mln widzów. Produkcja zapewniła stacji drugie miejsce w całym rynku telewizyjnym za pokazującą program Cejrowskiego Dwójką oraz wygraną w grupie komercyjnej.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

Z danych Nielsen Audience Measurement dla Wirtualnemedia.pl wynika, że średnia widownia ośmiu odcinków „Kobiety na krańcu świata 4” (emisja w niedziele o 10.55) wyniosła 1,35 mln osób, co przełożyło się na 15,09 proc. udziału w grupie 4+ i 17,10 proc. w komercyjnej 16-49.

To o 50 tys. osób więcej niż wynosiła oglądalność trzeciej edycji formatu, nadawanej jesienią ub.r. Śledziło ją średnio 1,3 mln widzów, a udział TVN plasował się na poziomie odpowiednio 15,54 proc. i 18,39 proc. (więcej na ten temat).

W paśmie nadawania „Kobiety na krańcu świata” liderem rynku w grupie wszystkich widzów była Dwójka, nadająca wówczas głównie powtórki programu „Wojciech Cejrowski - boso przez świat”. Dawało jej to 17,70 proc. udziału w rynku. Za TVN-em uplasowały się: Polsat (9,16 proc., filmy fabularne) i TVP1 (8,41 proc., gł. filmy z cyklu „Akademia pana kleksa”). W grupie komercyjnej TVN był jednak liderem przez TVP2, której udział wynosił 13,95 proc.

Wpływy reklamowe z ośmiu odcinków programu Martyny Wojciechowskiej wyniosły 2,14 mln zł (dane cennikowe, bez rabatów).

Telewizja TVN jest zadowolona z wyników oglądalności czwartej edycji podróżniczego formatu. Decyzja co do realizacji kolejnej serii jednak jeszcze nie zapadła.

grafika

Martyna w Kirgizji, fot. TVN

Top 3 odcinki „Kobiety na krańcu świata”

 Oglądalność programu na tle konkurencji

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Stanowski dostał propozycję zostania ambasadorem Zondacrypto. "Opatrzność nad nami czuwała"

Stanowski dostał propozycję zostania ambasadorem Zondacrypto. "Opatrzność nad nami czuwała"

Big Picture pracuje dla Małycha Agency

Big Picture pracuje dla Małycha Agency

Badanie: co 4. przedsiębiorczyni uważa, że osiągnęła sukces finansowy

Badanie: co 4. przedsiębiorczyni uważa, że osiągnęła sukces finansowy

Agencja Hand Made ma dwóch nowych klientów

Agencja Hand Made ma dwóch nowych klientów

Maciej Traczyk, commerce director, WPP Media
Materiał reklamowy

Maciej Traczyk, commerce director, WPP Media

Agora z dyrektorami sprzedaży 1Digital w dwóch regionach

Agora z dyrektorami sprzedaży 1Digital w dwóch regionach