WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Grupa Onet-RASP z uproszczoną ofertą reklamową opartą na brand safety i widzialnych odsłonach

Gorący temat

Piotr Gliński: Polska Fundacja Narodowa robi dużo, krytykują ją dziennikarscy „wujkowie dobra rada”

0

Łukasz Wyglądała odchodzi z Media Impact Polska, będzie rozwijać Performance Academy

2018-02-09 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Łukasz Wyglądała z końcem lutego odchodzi ze stanowiska dyrektora ad product & marketing w Media Impact Polska, biurze reklamy Grupy Onet-RAS Polska. Będzie zajmował się rozwojem spółki doradczo-technologicznej, Performance Academy, założonej przez Martę Wyglądałę oraz Michała Kloczkowskiego.

Łukasz Wyglądała Łukasz Wyglądała

Łukasz Wyglądała od marca będzie współpracował z dotychczasowym pracodawcą w roli konsultanta zewnętrznego. W Media Impact Polska zarządzał zespołami odpowiedzialnymi za ofertę produktową (w tym research & development, pricing czy marketing). Jego obowiązku zostaną rozdzielone między pracowników MIP.

Wyglądała wcześniej pracował m.in. w domu mediowym Carat Polska i spółce Amplifi (należących do Dentsu Aegis Network Polska), przez 8 lat w MEC (obecnie Wavemaker) czy w „Briefie”.

Performance Academy zajmuje się wsparciem klientów w obszarze digital, szczególnie performance marketingu, e-commerce, budowy modeli biznesowych w internecie, skalowania biznesu, zarządzania IT czy growth hacking.

Autor: jd

Wiecej informacji: Łukasz Wyglądała, Media Impact Polska, Performance Academy

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia