Maciej Mizuro prezesem Motor-Presse Polska. Odchodzi Krzysztof Komar

Z końcem grudnia br. Krzysztof Komar przestanie pełnić funkcję prezesa Motor-Presse Polska. Na tym stanowisku zastąpi go Maciej Mizuro.

asz
asz
Udostępnij artykuł:

Jak mówi Wirtualnemedia.pl Krzysztof Komar, który jest związany z wydawnictwem Motor-Presse Polska od początku jego istnienia, czyli od 1995 r., jego decyzja związana jest z odejściem na emeryturę.

- Spędziłem 45 lat w mediach, z tego ponad 21 w Motor-Presse, mój wiek emerytalny przypada dokładnie na początek przyszłego roku - mówi Wirtualnemedia.pl Krzysztof Komar. Jak dodaje, jego plany zawodowe związane są z inwestycjami poza rynkiem medialnym. - Poza tym zajmę się żeglarstwem i uczeniem młodzieży, od pewnego czasu wykładam już w Collegium Civitas - dodaje Krzysztof Komar.

Jak tłumaczy Komar, decyzja o odejściu z firmy była od dawna przygotowywana. - Nie mogła być wcześniej zakomunikowana, ponieważ mój zastępca Maciej Mizuro pracował w spółce giełdowej - mówi Krzysztof Komar. Jak dodaje, sam zarekomendował udziałowcom spółki Macieja Mizuro na swoje stanowisko. - Uważam, że sprawdzi się jako mój zastępca - mówi Wirtualnemedia.pl Komar. - Pracował u nas kilka lat jako dyrektor finansowy, ma doświadczenie zarówno wydawnicze, jak i finansowe oraz z zakresu zarządzania. To cenna kombinacja - podkreśla Krzysztof Komar.

Maciej Mizuro do Motor-Presse Polska przejdzie ze spółki MW Trade SA, należącej do grupy kapitałowej Getin Holding SA, gdzie kierował działem finansów oraz działem prawnym. W latach 2009-2012  był dyrektorem finansowym w Motor-Presse Polska. W poprzednich latach związany był m.in. z Vogel Business Media, Vogel Burda Communications i Vogel Publishing.

Motor-Presse Polska należy do grupy wydawniczej Motor-Presse International/Motor-Presse Stuttgart. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. W portfolio wydawnictwa są magazyny „Men's Health”, „Women’s Health”, „Motocykl”, „Runner’s World”, ”Auto Motor i Sport”, „Ciężarówki i autobusy” oraz portal mojeauto.pl.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+