WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Mam talent!” z aplikacją social TV. 1,35 mln interakcji podczas pierwszego odcinka

Maciej Ziąbrowski: TVN postawi na aplikacje social TV. “Sukces przy formacie Mam talent!”

2014-09-11 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

TVN jest zadowolony z pierwszych wyników interakcji użytkowników aplikacji “Mam talent!”. - Będziemy rozważać wprowadzenie takich rozwiązań również na inne formaty czy anteny - mówi Wirtualnemedia.pl Maciej Ziąbrowski, dyrektor badań w TVN Media.

Maciej Ziąbrowski: TVN postawi na aplikacje social TV. “Sukces przy formacie Mam talent!”

Jak wczoraj informowaliśmy, udostępniona przez TVN aplikacja dedykowana “Mam talent!” pozwala na komentowanie wydarzeń dziejących się w aktualnie nadawanym odcinku show oraz na uczestnictwo w sondach i quizach z nim związanych. Daje też użytkownikom możliwość oceniania występów uczestników programu. Wyniki głosowania w aplikacji prezentowane są na ekranie telewizora.

- Obecnie mechanizm głosowania obejmuje tylko odcinki castingowe, ale nie wykluczamy rozwinięcia tej zabawy w przyszłości na odcinki nadawane na żywo - mówi Wirtualnemedia.pl Maciej Ziąbrowski, dyrektor badań i strategii produktu reklamowego w TVN Media. Zaznacza on jednak, że głosowanie na uczestników nadal będzie możliwe dzięki sms-om.

TVN podał, że podczas nadanego w zeszłą sobotę premierowego odcinka siódmej serii “Mam talent!” z aplikacji skorzystało ponad 60 tys. użytkowników, a stacja zarejestrowała ponad 1,35 mln interakcji dokonanych przez nich. Wyniki te cieszą nadawcę.

- Obserwując sukces przy formacie „Mam talent!” mogę powiedzieć, że z pewnością będziemy rozważać wprowadzenie takich rozwiązań również na inne formaty czy anteny - mówi Ziąbrowski

Aplikacja  “Mam talent!” jest darmowa i dostępna na smartfony oraz tablety z systemami iOS i Android.  Niewykluczone, że w przyszłości pojawi się też jej wersja na system Windows Phone.

 

Rozmowa z Maciejem Ziąbrowskim na drugiej stronie artykułu.

Autor: Patryk Pallus

Wiecej informacji: aplikacja mobilna, social TVN, aplikacja social TV, Mam talent!, Maciej Ziąbrowski, dyrektor badań w TVN Media

Komentarze (4) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia