WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Karolina Kozak znika z Radia PiN, zmiany w playliście przed zmianą nazwy

Marcin Bisiorek szefem programowym Radia PiN, Radosław Kietliński w zarządzie

2014-09-16 A A A KOMENTARZE: 26 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Marcin Bisiorek został w poniedziałek nowym dyrektorem programowym Radia PiN, które ma wkrótce zmienić się w stację Muza.fm. Do zarządu radiowej spółki wszedł natomiast Radosław Kietliński, dotychczasowy szef programowy rozgłośni.

Marcin Bisiorek, fot. polsat Marcin Bisiorek, fot. polsat

Informacje o nowych stanowiskach Bisiorka i Kietlińskiego w Radiu PiN oficjalnie podała Telewizja Polsat (rozgłośnia należy do jej właściciela - Zygmunta Solorza-Żaka, pierwszy o nowej funkcji Bisiorka pisał Presserwis).

Marcin Bisiorek kierować będzie rozgłośnią jednocześnie będąc szefem kanału muzycznego Muzo.tv, który startuje 26 września br. (więcej na ten temat). Na razie nie wiadomo, jakie dokładnie zmiany czekają Radio PiN po przekształceniu w Muzo.fm, ale najprawdopodobniej na jego antenie zagości muzyka rockowa, która szeroko obecna będzie w telewizji Muzo.tv. Zmodyfikowana zostać ma też ramówka stacji.

Na zmianę nazwy rozgłośni zgodzić się musi jeszcze Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (stacja wystąpiła do niej z wnioskiem w sierpniu br.). Regulator już w marcu br. zmienił koncesję dla Radia PiN wpisując do niej muzykę rozrywkową (wcześniej był w niej tylko jazz i muzyka okołojazzowa). Stało się to kilka miesięcy po tym jak PiN zaczął grać utwory popowe (poznaj szczegóły).

Obecnie rozgłośnia współpracuje z Polsat News, emituje np. nadawanego w tej stacji “Gościa Wydarzeń”.  Od października ub.r. dyrektorem programowym i redaktorem naczelnym Radia PiN był Radosław Kietliński, szef działu informacji Polsat News. W miniony poniedziałek został on członkiem zarządu spółki ds. informacji i publicystyki. Prezesem Radia PiN pozostaje Dariusz Grzywaczewski.

Radio PiN nadaje w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Kielcach, Bydgoszczy, Krakowie, Wrocławiu i Olsztynie. Z danych Radio Track wynika, że w okresie od czerwca do sierpnia br, udział stacji w rynku wyniósł 0,1 proc. (dowiedz się więcej).

Autor: Patryk Pallus

Wiecej informacji: Marcin Bisiorek, Radio PiN, Radosław Kietliński, Muza.fm

Komentarze (26) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia