WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Marek Jóźwik odchodzi z TVP Sport. Stacja nie przedłuży z nim umowy

Marek Jóźwik przeszedł z TVP do Polsatu. Poprowadzi „Studio Pjongczang 2018” w Polsat Sport

2018-02-07 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Dziennikarz sportowy i komentator Marek Jóźwik rozpoczął pracę w Telewizji Polsat. Będzie on współprowadził emitowany w Polsacie Sport News magazyn „Studio Pjongczang 2018”, który zadebiutuje 8 lutego br.

Marek Jóźwik przeszedł z TVP do Polsatu. Poprowadzi „Studio Pjongczang 2018” w Polsat Sport

Obok Jóźwika „Studio Pjongczang 2018” poprowadzą Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski, Przemysław Iwańczyk. Będzie to nadawany na żywo godzinny magazyn olimpijski, w którym widzowie zobaczą wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejnych dni Igrzysk oraz będą mogli śledzić występy polskich reprezentantów.

Audycja będzie pokazywana przez cały czas trwania zmagań na arenach sportowych w Korei Południowej codziennie o godz. 18.00 w Polsacie Sport News, a jej powtórki będzie można oglądać w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport. Wydawcami programu będą Bartosz Heller i Piotr Kuczkowski.

Marek Jóźwik jest byłym lekkoatletą specjalizującym się w biegach płotkarskich, który po zakończeniu kariery został dziennikarzem i działaczem sportowym.

Przez wiele lat związany był z Telewizją Polską, z którą rozstał się wraz z końcem zeszłego roku - Marek Szkolnikowski, obecny szef TVP Sport podjął decyzję o nieprzedłużaniu umowy i zakończeniu współpracy z nim. Jóźwik u tego nadawcy zajmował się komentowaniem m.in. sportów zimowych (skoki i biegi narciarskie) oraz dyscyplin lekkoatletycznych. W przeszłości pisał m.in. w „Trybunie Ludu” i „Rzeczpospolitej”, współpracował też z Canal+ i TVN.

Udział Polsatu Sport w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 0,48 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Polsat Sport News, Marek Jóźwik, Studio Pjongczang 2018

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia