WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jordan Bridges i Gerard Butler w filmie "Den Of Thieves"

Gorący temat

„GW” zarzuca „Wiadomościom” ocenzurowanie wypowiedzi Morawieckiego o „żydowskich sprawcach”, której nie było też w „Faktach”

9

Michał Majewski przechodzi do public relations, będzie tworzył raporty specjalne w agencji Bridge

2017-03-13 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Michał Majewski, były dziennikarz m.in. „Wprost”, „Dziennika” i „Rzeczpospolitej”, dołączył do zespołu agencji strategicznego doradztwa komunikacyjnego Bridge należącej do Piotra Bazylko, Igora Janke i Piotra Wysockiego.

Michał Majewski Michał Majewski

W agencji Bridge Michał Majewski będzie odpowiadał za przygotowywanie raportów specjalnych.

- Dzięki przyjściu Michała Majewskiego zaoferujemy naszym klientom nowy rodzaj raportów. W naszych analizach chcemy pokazywać konteksty personalne, gospodarczo-polityczne podejmowanych działań czy proponowanych rozwiązań. Mamy nadzieję, że dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu i potencjałowi Michała Majewskiego nasi klienci będą mogli lepiej zrozumieć powiązania i aktywności firm w swoich branżach i na interesujących ich rynkach - opisuje Piotr Wysocki. - Przyjście Michała wzmocni nasza firmę. Pomoże nam w rozbudowaniu naszych kompetencji i zakresu świadczonych usług przez Bridge - przekonuje Piotr Bazylko.

Michał Majewski ostatnio był związany z serwisem Kulisy24.com, a przedtem przez kilka pracował we „Wprost”, gdzie m.in. kierował działem śledczym. Wcześniej był dziennikarzem „Rzeczpospolitej” i „Dziennika”, z branżą mediów był związany przez 22 lata. Cztery razy otrzymał nagrodę Grand Press, dwa razy Mediatory, jest też laureatem nagrody głównej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i Nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego.

Wspólnie z Pawłem Reszką napisał książki „Daleko od Wawelu” (o prezydenturze Lecha Kaczyńskiego), „Daleko od miłości” (o rządach Donalda Tuska), biografię generała Waldemara Skrzypczaka oraz „Zawód Szpieg”, a razem z Sylwestrem Latkowski - „Aferę podsłuchową”. Jest też autorem książki „Biuro. Ochroniarze władzy. Za kulisami akcji BOR-u” i wywiadu-rzeki z Pawłem Piskorskim „Między nami liberałami”.

Autor: tw

Wiecej informacji: Michał Majewski, Bridge

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia