WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Hajdarowicz: „Przekrój” sprzedany zgodnie z prawem, Fratria dalej narusza prawo ws. „W Sieci”

Miłada Jędrysik zastępcą redaktora naczelnego „Przekroju”

2017-10-27 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Z początkiem listopada Miłada Jędrysik obejmie funkcję zastępcy redaktora naczelnego kwartalnika „Przekrój”. Jest związana z pismem od września ub.r., wcześniej pracowała m.in. w „Gazecie Wyborczej”.

Miłada Jędrysik Miłada Jędrysik

Dotychczas Miłada Jędrysik była w „Przekroju” redaktor prowadzącą i szefową działu Kultura i społeczeństwo. Redaktorem naczelnym i wydawcą magazynu jest Tomasz Niewiadomski.

„Przekrój” jako kwartalnik zadebiutował pod koniec ub.r., obecnie w sprzedaży jest dostępny jego czwarty numer. Niedawno do redakcji dołączyli Paulina Wilk i Piotr Krawczyk.

Miłada Jędrysik przez wiele lat pracowała w „Gazecie Wyborczej”. Zaczęła w 1992 roku w dziale zagranicznym, potem była m.in. publicystką, redaktorką i zastępcą kierownika „Gazety Świątecznej”. Pisała też artykuły do „Tygodnika Powszechnego”, kwartalnika „Książki. Magazyn do czytania” i serwisu Culture.pl. Napisała książkę reportersko-eseistycznej o wojnie „Inny front”.

Autor: tw

Wiecej informacji: Miłada Jędrysik, Przekrój

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia