WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

MTV promuje „Warsaw Shore 9” w internecie i outdoorze

Gorący temat

Ewa Bugała wraca do Telewizji Polskiej, ma pracować w biurze prasowym

0

Monika Brodka kolejną gwiazdą „MTV Unplugged”

2018-03-12 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

12 kwietnia br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie na zaproszenie MTV Polska wokalistka Monika Brodka zagra koncert akustyczny w ramach „MTV Unplugged” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Płyta koncertowa z tej serii wiosną br. trafi do sklepów.

Monika Brodka, fot. MTV Monika Brodka, fot. MTV

Rok temu stacja MTV Polska przywróciła po siedmiu latach przerwy muzyczny format „MTV Unplugged”, w którym artyści grają akustyczne koncerty „bez prądu”. W 2017 roku nową wersję swojej płyty ze stacją MTV nagrał raper O.S.T.R. Płyta „MTV Unplugged Autentycznie" O.S.T.R. trafiła do sprzedaży w kwietniu ub.r.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, kolejnym polskim artystą, który nagra płytę akustyczną w ramach „MTV Unplugged” będzie Brodka. Ostatni jej album pt. „Clashes” ukazał się w 2016 roku.

Koncert „MTV Unplugged Brodka” zostanie zarejestrowany 12 kwietnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a następnie w czerwcu zostanie wydany na specjalnej edycji CD nakładem [PIAS] Recordings Poland and Eastern Europe.

Pełny zapis koncertu emitowany będzie na antenach MTV Polska i MTV Music oraz w Player.pl, gdzie dostępne są także inne koncerty z cyklu „MTV Unplugged”, w wykonaniu m.in. takich artystów, jak: Hey, Wilki, Kayah oraz O.S.T.R.

Na scenie towarzyszyć Monice Brodce będą goście specjalni, których personalia zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach. Zagra kilkunastoosobowy zespół, w tym muzycy grający na rzadko używanych instrumentach, takich jak fisharmonia i piła.

„MTV Unplugged” to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych. Pierwszy koncert bez prądu zrealizował w 1987 roku zespół Jethro Tull, a cały cykl „MTV Unplugged” ruszył od 1989 roku. W Polsce swoją muzykę w wersji akustycznej zaprezentowali dotychczas tacy artyści jak Kayah, Hey, Wilki i Kult.

Partnerami projektu z Brodką są: Levi’s, Player, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Województwo Lubelskie. Wyłącznym dystrubutorem biletów na wydarzenie jest Ticketmaster Polska.

Autor: łb

Wiecej informacji: MTV Polska, Monika Brodka, MTV Unplugged, MTV, Viacom

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia