WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Spadła sprzeda dwutygodników poradnikowych w I półroczu, „Przyjaciółka” najchętniej kupowana

Monika Stukonis nową redaktor naczelną „Pani”

2017-09-26 A A A KOMENTARZE: 39 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Z początkiem grudnia br. Monika Stukonis obejmuje stanowisko redaktor naczelnej magazynu „Pani” (Wydawnictwo Bauer) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Poprzednio pełniła taką funkcję w polskiej edycji „Elle”, a wcześnie pracowała m.in. w „Vivie” i „Twoim Stylu”.

Monika Stukonis Monika Stukonis

Z końcem września z „Pani” odchodzi Małgorzata Domagalik, która była redaktor naczelną miesięcznika przez 14 lat. Tę decyzję ogłoszono pod koniec maja br.

Przez najbliższe miesiące redakcją „Pani” będzie kierowała Izabela Komendołowicz-Lemańska, jedna z dwóch zastępców redaktor naczelnej pisma .

Od początku grudnia redaktor naczelną miesięcznika będzie Monika Stukonis. - Cieszę się, że Monika podjęła takie wyzwanie. Myślę, że jej wieloletnie doświadczenie zdobyte w magazynach luksusowych oraz people pozwoli na sprawne i profesjonalne pokierowanie zespołem i umocnienie miesięcznika „Pani” jako silnego wicelidera w segmencie polskich magazynów luksusowych - komentuje dla Wirtualnemedia.pl Monika Krokiewicz, członek zarządu Wydawnictwo Bauer i wydawca segmentu pism luksusowych.

Przez ostatnie dziewięć lat Monika Stukonis pracowała w polskiej edycji „Elle” (Burda International Polska). Była kolejno zastępca redaktor naczelnej i redaktor naczelną magazynu, koordynowała też wprowadzenie na polski rynek „Elle Man”. Od października obowiązki redaktor naczelnej „Elle” przejmie Marta Drożdż.

Wcześniej Monika Stukonis przez 11 lat pracowała jako reporterka dla „Twojego Stylu” oraz przez dwa lata przygotowywała wywiady do „Vivy”. Z branżą magazynów luksusowych jest związana od 23 lat.

Według danych ZKDP w pierwszej połowie br. średnia sprzedaż ogółem „Pani” wynosiła 61 535 egz.

Autor: tw / masz

Wiecej informacji: Monika Stukonis, Pani

Komentarze (39) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia