WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Po aferze z Tigerem Maspex i Muzeum Powstania Warszawskiego rozpoczynają projekt edukacyjny "Parasol Historii. Wspomnienie’44"

Scenariusz spotu na 74. rocznicę Powstania Warszawskiego zostanie wybrany w konkursie

2018-03-13 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Muzeum Powstania Warszawskiego razem z Warszawską Szkołą Filmową prowadzi konkurs na scenariusz 45-sekundowego spotu okolicznościowego z okazji 74. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Scenariusz spotu na 74. rocznicę Powstania Warszawskiego zostanie wybrany w konkursie

Konkurs odbywa się w ramach festiwalu scenariopisarstwa Script Fiesta, którego siódma edycja odbędzie się w dniach 19-24 marca. Najlepszy scenariusz 45-sekundowego spotu, wybrany przez przedstawicieli Muzeum Powstania Warszawskiego i Warszawskiej Szkoły Filmowej zostanie wyprodukowany i emitowany w telewizjach, kinach i internecie z okazji obchodów 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Twórca zwycięskiego scenariusza otrzyma nagrodę 3 tys. zł i weźmie udział w realizacji filmu.

Wynik konkursu zostanie ogłoszony podczas ostatniego dnia festiwalu Script Fiesta, 24 marca w siedzibie Warszawskiej Szkoły Filmowej. W jury konkursu zasiadają: dr Maciej Ślesicki - kanclerz Warszawskiej Szkoły Filmowej, reżyser, producent i scenarzysta, Jan Ołdakowski - dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego, Barbara Augustyniak-Papież - kierownik działu promocji Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Wojciech Saramonowicz - scenarzysta, script coach, dziennikarz, operator.

W ub.r. Muzeum Powstania Warszawskiego latem prowadziło kampanię pod hasłem „Wolność łączy” - przywoływano w niej wartości istotne dla powstańców i Armii Krajowej.

Autor: bg

Wiecej informacji: Muzeum Powstania Warszawskiego, Powstanie Warszawskie, Warszawska Szkoła Filmowa

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia