WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Anna Dryjańska przeszła z naTemat.pl do Tokfm.pl, będzie wydawcą strony głównej

Tomasz Ławnicki, Piotr Rodzik i Jakub Noch wydawcami strony głównej naTemat.pl

2018-02-13 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Wydawcami strony głównej naTemat.pl od marca będą na stałe Tomasz Ławnicki, Piotr Rodzik i Jakub Noch, poprzednio dziennikarze tego portalu.

Od lewej: Tomasz Ławnicki, Piotr Rodzik Od lewej: Tomasz Ławnicki, Piotr Rodzik

Nowi wydawcy podlegają bezpośrednio szefowi strony głównej naTemat.pl Michałowi Gąsiorowi i Michałowi Mańkowskiemu, redaktorowi naczelnemu portalu i dyrektorowi operacyjnemu Grupy naTemat

Jednocześnie w redakcji zmienia się system pracy wydawców: dotychczas przez cały dzień był jeden wydawca główny i dwóch pomocniczych. Obecnie praca wydawców będzie podzielona na dwie zmiany: poranną i wieczorną.

- Dotychczasowy tryb z mniejszymi zmianami utrzymywaliśmy od 6 lat, notując wzrosty, ale w związku z przyjętą strategią rozwoju w ostatnim czasie rozrósł się nam newsroom. Musieliśmy wypracować rozwiązanie, które pozwoli sensownie zarządzać nowymi dziennikarzami, a także na równi dbać o jakość i tempo powstawania treści, social media i tak ważne dziś SEO. W ten sposób uwolniło się nam sporo mocy przerobowych, które możemy skierować do rzeczy, które można jeszcze poprawić - opisuje Michał Mańkowski. - Tomek, Piotrek i Kuba to jedni z naszych najbardziej doświadczonych dziennikarzy, którzy zdradzali największe predyspozycje do tego stanowiska, więc byli oczywistym wyborem - dodaje.

Tomasz Ławnicki przeszedł do naTemat.pl jesienią 2016 roku, po tym jak rozstał się z radiową Trójką. Piotr Rodzik wcześniej pracował we „Wprost” i Polsat News, a Jakub Noch jest związany z naTemat.pl od startu portalu na początku 2012 roku.

Ponadto w redakcji naTemat.pl na stałe przydzielono dziennikarzom najlepiej odpowiadające im obowiązki: jedni zajmują się wyłącznie dużymi, autorskimi analizami oraz reportażami, a inni piszą krótsze newsy.

Według badania Gemius/PBI w listopadzie ub.r. portal naTemat.pl zanotował 4,06 mln realnych użytkowników i 29,21 mln odsłon, a wszystkie strony Grupy naTemat - 4,7 mln użytkowników i 37,71 mln odsłon.

Autor: tw

Wiecej informacji: naTemat.pl, Tomasz Ławnicki, Piotr Rodzik, Jakub Noch

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia