WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Radio ZET przeprasza premiera i prezydenta za nieprawdziwą informację o wizycie w Bochni. „Konsekwencje wyciągnięte”

Gorący temat

„Gazeta Polska Codziennie” wspiera związaną z pismem sędzię jako kandydatkę do KRS i broni Ryszarda Czarneckiego ws. słów o Róży Thun

0

nFinity za ponad 200 tys. zł stworzy serwisy internetowe Prezydent.pl i Kancelarii Prezydenta

2017-08-02 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Kancelaria Prezydenta rozstrzygnęła przetarg na wykonanie, wdrożenie i utrzymanie serwisu internetowego Prezydenta RP oraz Kancelarii Prezydenta RP. Za 207 tys. zł. zlecenie wykona spółka nFinity.

Prezydent Andrzej Duda, fot. prezydent.pl Prezydent Andrzej Duda, fot. prezydent.pl

Ogłoszenie o przetargu na stworzenie, wdrożenie i utrzymanie dwóch serwisów internetowych na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pojawiło się 5 czerwca. Termin nadsyłania zgłoszeń minął 7 lipca.

Zwycięzcą została wrocławska firma nFinity, która jako jedyna złożyła swoją ofertę. Wartość brutto zlecenia wynosi 207 624 zł. Na jego realizację firma ma 130 dni od podpisania umowy.

Przedmiotem zamówienia było wykonanie, wdrożenie i utrzymanie (włącznie z hostingiem) portalu internetowego prezydent.pl, jego wersji angielskiej, mobilnej, a także w wersji wersji dla niepełnosprawnych, dla Biuletynu Informacji Publicznej wraz z systemem do zarządzania treścią . Ponadto zleceniobiorca odpowiadał za wykonanie testów, dokumentacji i przeprowadzenie szkoleń dla osób zajmujących się obsługą serwisu.

Jak czytamy w szczegółowym opisie zlecenia, podstawowym założeniem zmiany witryny prezydent.pl jest jej odświeżenie, dostosowanie do aktualnych trendów oraz ułatwienie obywatelom poruszania się po witrynie. Nowy serwis w założeniu ma pełnić funkcję wizerunkowo-newsową oraz stanowić wizytówkę głowy państwa. Portal ma ponadto służyć efektywnej komunikacji internautów z Kancelarią Prezydenta oraz wspierać współpracę z dziennikarzami.

W przetargu obowiązywało wadium w wysokości 5 tys. zł. Najważniejszym kryterium ofert była cena (waga 50,00), następnie kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji projektu (waga 45,00) i czas trwania gwarancji (5,00).

Autor: jd

Wiecej informacji: Kancelaria Prezydenta, prezydent.pl, stworzenie serwisu internetowego, nFinity

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia