WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Prof. Jan Miodek i Jerzy Buzek nagrodzeni przez TVP Polonia

NIK zaczął kontrolę w Telewizji Polskiej

2014-04-15 A A A KOMENTARZE: 20 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Najwyższa Izba Kontroli rozpoczęła kontrolę w Telewizji Polskiej. Dotyczyć ona będzie współpracy publicznego nadawcy z producentami zewnętrznymi w ostatnich latach.

NIK zaczął kontrolę w Telewizji Polskiej

- Podczas kontroli sprawdzimy realizację umów zawieranych przez TVP SA z zewnętrznymi producentami programów telewizyjnych - mówi nam Katarzyna Kopeć z wydziału prasowego NIK. Zapewnia, że to planowa kontrola.

Działający w TVP związek zawodowy Wizja poinformował, że NIK w ramach kontroli przyjrzy się też procesowi outsourcingu czterech grup zawodowych (od lipca br. ponad 400 pracowników TVP ma przejść do firmy LeasingTeam, więcej na ten temat).

- Kontrola właśnie się rozpoczyna, jej wyniki będą znane najwcześniej pod koniec roku - informuje Katarzyna Kopeć. Koordynować ją będzie Departament Nauki i Dziedzictwa Narodowego NIK.

Telewizja Polska nie komentuje sprawy. - To rutynowa kontrola - ucina Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP.

Autor: Patryk Pallus

Wiecej informacji: NIK, kontrola w Telewizji Polskiej, kontrola w TVP, NIK w TVP, TVP

Komentarze (20) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia