WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Lekarze” z mniejszą widownią. TVN wiceliderem rynku

Nowa odsłona TVN Playera z logowaniem

2013-09-19 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Działający od dwóch lat serwis TVN Player wprowadził nowe funkcjonalności. Pojawiła się możliwość założenia własnego konta, rekomendacje, zmodyfikowano wyszukiwarkę, a serwis otrzymał nową szatę graficzną.

Nowa odsłona TVN Playera z logowaniem

- W pracach nad nowymi funkcjonalnościami oprócz grona ekspertów brali udział także użytkownicy TVN Player. Chcieliśmy maksymalnie dopasować się do ich oczekiwań - mówi Maciej Cieślak, szef projektu TVN Player.

Logowanie do serwisu jest możliwe po założeniu konta lub z wykorzystaniem portali społecznościowych (Facebook, Twitter i Google+). Po zalogowaniu użytkownicy mają dostęp do strefy “Mój player”, gdzie można dodawać programy do „Ulubionych” i otrzymywać powiadomienia o nowych odcinkach. Konto daje też możliwość zatrzymania odtwarzania programu i powrotu do oglądanego momentu w przyszłości. W strefie „Mój player” pojawia się też lista „Rekomendowanych”, czyli programów dobieranych przez system dla każdego użytkownika pod kątem jego zainteresowań.

W okresie testowym w TVN Playerze zalogowani użytkownicy będą mogli oglądać odcinki „Prawa Agaty” przed emisją w telewizji.

Odświeżona została też szata graficzna - wprowadzono czytelny podział programów na kategorie tematyczne, kanały telewizyjne itp. Ulepszona została wyszukiwarka, w której zastosowano mechanizm sugestii i podpowiedzi. Po wpisaniu w okno wyszukiwanej frazy, system pokazuje nie tylko listę sugerowanych tytułów w formie tekstu, ale również grafiki odnoszące się do wybranych programów.

Platforma wideo na żądanie TVN Player zadebiutowała na rynku pod koniec sierpnia 2011 roku. Obecnie jej biblioteka zawiera ponad 9,5 tys. pozycji.

Z danych Megapanel PBI/Gemius wynika, że serwis odwiedziło w maju br. 1,49 mln realnych użytkowników. Wygenerowali oni ponad 60,6 mln zł odsłon (więcej na ten temat).

Autor: pp

Wiecej informacji: TVN, TVN Player

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia