WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Przemysław Cypryański, Julia Wieniawa, Marek Siudym i Olga Bończyk w „Lekarzach na start”

TV Puls przesuwa emisję „Lekarzy na start”. „Lombard. Życie pod zastaw” bez zmian

2017-09-11 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od 11 września 2017 roku codzienny serial TV Puls „Lekarze na start” będzie pokazywany o godz. 19.25, czyli o 15 minut później niż w pierwszym tygodniu emisji. Bez zmian stacja będzie emitować „Lombard. Życie pod zastaw”.

 

TV Puls przesuwa emisję „Lekarzy na start”. „Lombard. Życie pod zastaw” bez zmian

„Lekarzy na start” na antenie stacji oglądać można od poniedziałku do piątku, począwszy od 4 września br. W pierwszym tygodniu emisji serial był pokazywany o godz. 19.10.

Produkcja przedstawia losy piątki absolwentów medycyny (Zuzy, Dagi, Piotra, Marty i Łukasza), którzy w tym samym czasie trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Ich zawodowe perypetie splatają się z życiowymi zawirowaniami, nie brakuje więc wątków obyczajowych, z miłością i sensacją w tle.

W rolach głównych występuje piątka aktorów młodego pokolenia: Dominika Kryszczyńska, Maria Pawłowska, Zuzanna Grabowska, Filip Gurłacz i Kamil Szeptycki. W role ich przełożonych, doświadczonych lekarzy i mentorów wcielają się m.in.: Marta Król, Kamil Szklany, Krzysztof Chudzicki oraz Aldona Jankowska.

Realizacją serialu zajmuje się należąca do Tadeusza Lampki firma Artrama.

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce (posiadająca w swoim portfolio dwa kanały: TV Puls i Puls 2), której średni udział w 2016 roku wyniósł 4,98 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Lekarze na start, TV Puls

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia