WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

W Cyfrowym Polsacie kanały Eurosportu i Eleven Sports w czasie igrzysk olimpijskich bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem

Piotr Gumulec poprowadzi nowe show Polsatu „Umów się ze mną. Take me out”

2018-02-08 A A A KOMENTARZE: 14 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Nowe randkowe show Polsatu „Umów się ze mną. Take me out” poprowadzi Piotr „Guma” Gumulec. Pierwszy sezon formatu będzie liczyć 10 odcinków, a każdy z nich potrwa po 60 minut - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Piotr Gumulec Piotr Gumulec

„Take Me Out” to polska wersja randkowego australijskiego formatu „Taken out”, który należy do FremantleMedia. Program trafił już do ponad 30 krajów świata, m.in. do Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanów Zjednoczonych.

Formuła show polega na tym, że mężczyźni próbują się umawiać z kobietami na randki. Uczestnik ma trzy rundy na to, żeby przekonać do siebie samotne kobiety, a potem zaprosić którąś z nich na randkę. Te natomiast mogą w każdej chwili zrezygnować z udziału w show, jeśli uznają, że nic z tej znajomości nie wyjdzie - gaszą wtedy światło przy swoim stanowisku i wycofują się z zabawy. Gdy spośród trzydziestu kandydatek do końca prezentacji zostaną więcej niż dwie - mężczyzna wskazuje na faworytki i zadaje im kluczowe pytania przed ostateczną decyzją.

Nowy program Polsatu poprowadzi Piotr „Guma” Gumulec, członek Kabaretu Chyba oraz grupy improwizacyjnej Narwani z Kontekstu. Gumulec był jednym z współprowadzącym emitowanego w Polsacie cyklu „Kabaret na żywo”. W przeszłości pracował w „Gazecie Wyborczej”, Polskim Radiu Wrocław oraz TVP Rozrywka. Ukończył Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim.

Z naszych informacji wynika, że pierwszy sezon show „Umów się ze mną” będzie liczył 10 odcinków, a każdy z nich potrwa po 60 minut. Premiera formatu została zaplanowana na marzec tego roku. Poszukiwania uczestników do projektu odbywały się na przełomie 2017 i 2018 roku.

Jak udało się nam ustalić, reżyserami programu są Rolf Meter i Grzegorz Krawiec, a producentami - Edyta Tomczak i Katarzyna Wajda.

„Umów się ze mną. Take me out” to nie jedyny program rozrywkowy o tematyce randkowej, który trafi na antenę Polsatu wiosną. Stacja pokaże również „Wyjdź za mnie” - polską wersja randkowego formatu „The Spouse House”, który należy do portfolio TLC. Formuła tego show polega na tym, że siedem kobiet i siedmiu mężczyzn bierze udział w miłosnym eksperymencie - single przez okres kilku tygodni zamieszkają w Domu Zaręczyn - luksusowej posiadłości w Hiszpanii.

W wiosennej ramówce zadebiutuje również nowy talk-show „The story of my life - Historia naszego życia”, w którym celebryci dowiedzą się jak będą wyglądać na starość.

Polsat pokaże też nowe odcinki cotygodniowych seriali „W rytmie serca” i „Przyjaciółki”. Widzowie stacji zobaczą również kolejne edycje programów „Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 10,91 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Polsat, Telewizja Polsat, wiosenna ramówka, Umów się ze mną. Take me out

Komentarze (14) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia