WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Plush z chatbotem w Messengerze

Huawei P9 Lite Mini reklamowany w Plush ABO ze spersonalizowanym etui (wideo)

2017-11-08 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W taryfie Plush ABO (należącej do Polkomtelu) wprowadzono ofertę, w której dostępne są smartfon Huawei P9 Lite Mini za złotówkę oraz gratis spersonalizowane etui na telefon. Wspiera to kampania reklamowa przygotowana przez firmy Scholz & Friends Warszawa, TFP i Vizeum.

Huawei P9 Lite Mini reklamowany w Plush ABO ze spersonalizowanym etui (wideo)

Huawei P9 Lite Mini za złotówkę jest dostępny po wykupienia taryfy w Plush ABO za 25 zł miesięcznie.

Z kolei etui gratis jest dostępne dla nowych klientów taryf Full Abonament za 25 zł w ofercie Plush ABO i Full Pakiet za 25 zł  w ofercie Plush na Kartę. Aby otrzymać etui, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści ETUI pod nr 80777. W odpowiedzi otrzyma się kod, który można wykorzystać na stronie funnycase.pl/kreator.

Promocja z etui będzie trwać do końca br. lub wyczerpania puli kodów, natomiast otrzymane kody należy wykorzystać do końca stycznia przyszłego roku.

Ofertę wspiera kampania reklamowa oparta na spocie, w którym Plushak spotyka w kinie mężczyzn wyglądających jak mafiosi. Wspólnie w niestandardowy sposób wyciszają telefon Plushaka.

Akcja reklamowa jest prowadzona od 6 listopada, obejmuje telewizję, kina, radio oraz internet.

Kreację kampanii przygotowała agencja Scholz & Friends Warszawa, spot nakręcił Piotr Śliskowski, wyreżyserował Wojciech Wawszczyk, a produkcją zajęli się Ryszard Kłosowski i TFP. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Vizeum.

Autor: tw

Wiecej informacji: Plush ABO, Plush, Huawei P9

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia