WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Paweł Surówka za Michała Krupińskiego na czele PZU

Artur Dziekański po 10 latach pracy pożegnał się z Grupą PZU

2017-04-18 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Artur Dziekański zakończył pracę w Grupie PZU, z którą był związany od połowy 2007 roku. Wcześniej pracował m.in. w Euro RSCG Sensors i TV Biznes.

Artur Dziekański po 10 latach pracy pożegnał się z Grupą PZU

W Grupie PZU Dziekański pełnił różne funkcje w pionie komunikacji. Zaczynał jako główny specjalista, potem był PR managerem, a przez ostatnie 2,5 roku - PR & new media managerem. Kierował zespołem odpowiadającym za komunikację zewnętrzną.

O swoim odejściu z firmy poinformował na Twitterze. Nie podał powodów i swoich dalszych planów zawodowych.

W zeszłym tygodniu na stanowisko prezesa Grupy PZU został powołany Paweł Surówka. Poprzednio przez niecały miesiąc obowiązki prezesa pełnił Marcin Chludziński, a wcześniej przez ponad rok prezesem był Michał Krupiński.

Przed pracą w Grupie PZU Dzielański był przez 2,5 roku account managerem w agencja Euro RSCG Sensors (obecnie Havas PR Warsaw). Odpowiadał za obsługę klientów z branży finansowej (banki i ubezpieczyciele) i chemicznej. Wcześniej przez pół roku był reporterem w TV Biznes (obecnie Polsat News 2).

Ukończył studia w zakresie dziennikarstwa (ze specjalizacją: marketing medialny i public relations) oraz stosunków międzynarodowych (ze specjalizacją: intergracja europejska) na Uniwersytecie Warszawskim.

Autor: tw

Wiecej informacji: PZU, Artur Dziekański

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia