Sandra Zakrzewska nową prezenterką pogody w „Pytaniu na śniadanie”

Sandra Zakrzewska została nową prezenterką pogody w nadawanym w TVP2 programie „Pytanie na śniadanie”. Wygrała organizowany przez morning show casting zakończony głosowaniem w internecie.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

Do castingu zgłosiło się ponad dwa tysiące osób. Zakrzewska pomyślnie przeszła preselekcję i weszła do ścisłego finału, w którym widzowie programu za pośrednictwem Facebooka głosowali na kilku wybranych kandydatów. Otrzymała największą liczbę głosów.

Po raz pierwszy prognozę pogody w „Pytaniu na śniadanie” Sandra Zakrzewska prezentowała w piątek 26 marca br. Dotąd nie pracowała w mediach. Z zawodu jest psycholożką i psychoterapeutką.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że „Pytanie na śniadanie” jesienią ub.r. oglądało średnio 380 tys. widzów przy udziale wynoszącym 8,89 proc. w grupie 4+ i 7,33 proc. w grupie 16-49.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

"Glamour" ma nową redaktorkę naczelną. Dotąd pracowała w "Vivie!"

"Glamour" ma nową redaktorkę naczelną. Dotąd pracowała w "Vivie!"

"Weź, nie komplikuj". Friz reklamuje Plusha

"Weź, nie komplikuj". Friz reklamuje Plusha

26 lat prowadziła "Teleexpress". Beata Chmielowska wraca do telewizji

26 lat prowadziła "Teleexpress". Beata Chmielowska wraca do telewizji

Ewa Kasprzyk odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Ewa Kasprzyk odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

E-sklep wysyłał później, niż obiecywał. Ma zapłacić 3 mln kary

E-sklep wysyłał później, niż obiecywał. Ma zapłacić 3 mln kary