WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVN Fabuła kontynuuje talk-show „DKF” Karoliny Korwin-Piotrowskiej. „Dobrze przyjęty przez widzów i branżę filmową”

„#Sława” - nowy program Karoliny Korwin-Piotrowskiej w TVN Style. Cielecka, Piróg i Jemioł wśród gości

2017-11-14 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W sobotę 25 listopada br. stacja TVN Style rozpocznie emisję nowego programu Karoliny Korwin-Piotrowskiej pt. „#Sława”. Dziennikarka przyjrzy się zjawiskom i fenomenom związanym z showbiznesem, a jej gośćmi będą m.in. Magdalena Cielecka i Łukasz Jemioł.

„#Sława” - nowy program Karoliny Korwin-Piotrowskiej w TVN Style. Cielecka, Piróg i Jemioł wśród gości

„#Sława” to przegląd tematów związanych ze zjawiskiem popularności, przygotowany przez Karolinę Korwin-Piotrowską. Przeanalizuje ona zagadnienia, które wpływają na popularność - celebrytów, dziennikarzy, blogerów oraz zwykłych osób, które nagle stają się popularne.

Korwin-Piotrowska zdradzi m.in. jak tworzono gwiazdy Hollywood oraz dlaczego fascynują nas zbrodniarze, mordercy i kryminaliści, kiedy została zorganizowana pierwsza „ustawka medialna”. Zastanowi się także, skąd biorą się paparazzi oraz co sprawia, że „mama Madzi” znajduje się na większej ilości okładek niż gwiazdy kina i politycy. Wśród gości pojawią się m.in. Michał Piróg, Magdalena Cielecka i Łukasz Jemioł.

W każdym odcinku „#Sławy” pojawią się felietony, ciekawostki, a także przegląd tytułów i leadów w artykułach, które bezpośrednio odnoszą się do tematu przewodniego. Program jest nagrywany w studiu, nie będzie miał stałych cyklicznych form.

Premierę „#Sławy” w TVN Style zaplanowano na sobotę 25 listopada br. o godz. 23.00.

Od lata br. Karolina Korwin-Piotrowska prowadzi w TVN Fabuła talk-show "DKF", w którym rozmawia z aktorami oraz twórcami filmów i seriali. Magazyn będzie kontynuowany na początku 2018 roku.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że we wrześniu br. udział TVN Style wyniósł 0,72 proc.

Autor: łb

Wiecej informacji: Karolina Korwin-Piotrowska, Sława, TVN Style

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia