WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Ubezpieczyciele tną wydatki reklamowe. 4Life Direct z największym budżetem, w dół Proama i Liberty

Gorący temat

Michał Mońko nowym dyrektorem radiowej Jedynki, zastąpił Rafała Porzezińskiego

20

Stanisława Ryster w reklamie 4Life Direct czyta pytania jak w „Wielkiej grze” (wideo)

2016-01-03 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W nowej kampanii reklamowej firmy ubezpieczeniowej 4Life Direct występuje Stanisława Ryster, była prowadząca teleturniej „Wielka gra”. Akcja obejmuje emisję spotów telewizyjnych i potrwa do końca stycznia 2016 roku, ale firma nie wyklucza jej przedłużenia.

Stanisława Ryster w reklamie 4Life Direct czyta pytania jak w „Wielkiej grze” (wideo)

W dwóch półtoraminutowych spotach reklamowych Stanisława Ryster występuje jako prowadząca teleturniej telewizyjny. Spikerka odczytuje pytania, które dotyczą Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie 4Life Direct. Ponadto Ryster zapewnia, że sama skorzystała z oferty firmy oraz prezentuje zalety oferowanego produktu ubezpieczeniowego.

Akcja promocyjna nawiązuje do prowadzonego przez Ryster w latach 1975-2006 teleturnieju „Wielka Gra”, w którym uczestnicy odpowiadali na pytania z określonej dziedziny, zadawane przez prezenterkę oraz ekspertów.

Stanisława Ryster jest pierwszą znaną osobą, która wystąpiła w kampanii reklamowej 4Life Direct - do tej pory firma wykorzystywała spoty z udziałem statystów. - Pani Stanisława Ryster okazała się idealną osobą do współpracy z naszą firmą ze względu na zaufanie i ogromny szacunek jakim darzą ją nasi klienci oraz sympatię, którą zdobyła wśród widzów prowadząc teleturniej „Wielka Gra”. W kontekście ubezpieczeń na życie oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct są to wartości niezwykle istotne, ponieważ dotyczą ważnej kwestii zabezpieczania przyszłości swoich bliskich - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Paula Ogrodowicz, kierownik ds. marketingu w 4Life Direct Polska.

Kampania obejmuje główne stacje telewizyjne (TVP1, TVP2, TVN i Polsat) oraz kanały tematyczne. Akcja reklamowa z udziałem Stanisławy Ryster jest zaplanowana do końca stycznia 2016 roku, ale możliwe, że współpraca z dziennikarką zostanie przedłużona. Spot został wyprodukowany samodzielnie przez 4Life Direct Polska.

Autor: Łukasz Brzezicki

Wiecej informacji: Stanisława Ryster, 4Life Direct, Wielka Gra

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia