SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Pięć agencji walczy o kompleksową obsługę reklamową Tauronu

W prowadzonym przez spółkę Tauron Sprzedaż (należy do Grupy Tauron) przetargu na kompleksową obsługę kreatywną oferty złożyło pięć agencji: S4, Hand Made, Grandes Kochonos, Fabryka Idei i Czart.

Article

Przetarg na kompleksową obsługę kreatywną wybranych spółek Grupy Tauron w zakresie kampanii reklamowych i innych działań marketingowych trwa od lutego br.

Oferty w nim złożyło pięć agencji: Fabryka Idei, Grandes Kochonos, agencja reklamowa Czart, S4 i Hand Made. Ta ostatnia była odpowiedzialna za jedną z kampanii Tauronu w ub.r.

Wybrana agencja zajmie się m.in. opracowaniem strategii komunikacji kampanii reklamowych, opracowaniem kreacji głównej kampanii reklamowych i działań wizerunkowych, sloganu reklamowego. Do jej zadań należeć będzie też opracowywanie scenariuszy reklam radiowych i telewizyjnych, audycji i filmów informacyjnych, prezentacji multimedialnych, reklam do centrów handlowych itp., produkcja spotów reklamowych, filmów wizerunkowych i informacyjnych oraz projekty akcji ambientowych, konkursów, loterii lub innych działań reklamowych dla klientów.

Przetarg ma zakończyć się zawarciem tzw. umowy ramowej z maksymalnie czterema agencjami. Wartość budżetu, którego obsługą zajmą się zwycięskie firmy, oszacowano na 6,6 mln zł. Tauron nie ujawnia terminu rozstrzygnięcia przetargu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pięć agencji walczy o kompleksową obsługę reklamową Tauronu

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
KSW agencji
Walka na koperty i donosy?
0 0
odpowiedź
User
Jak zwykle wygra...
Handmade - i po co ta szopka?
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing