SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Z Trójki znikają „3 strony świata”, Ernest Zozuń z nowym cyklem o zagranicy

W czwartek w radiowej Trójce zostało wyemitowane ostatnie wydanie audycji „3 strony świata” - poinformował przygotowujący i prowadzący ją Ernest Zozuń. - Wprowadzamy normalne zmiany w ramówce, chcemy zdynamizować pasmo „Zapraszamy do Trójki”, Ernest Zozuń będzie miał w nim nowy cykl o tematyce zagranicznej - wyjaśnia Wirtualnemedia.pl Wiktor Świetlik, dyrektor stacji.

Ernest Zozuń, fot. Polskie Radio Article

„3 strony świata” były obecne w ramówce Trójki przez prawie osiem lat. Audycja dotyczyła tematyki zagranicznej, była emitowana we wtorki, środy i czwartki o godz. 16:45 w ramach popołudniowego pasma „Zapraszamy do Trójki”. Każde wydanie trwało ok. 10 minut.

- W czwartek nadana została ostatnia audycja „3 strony świata”. Bardzo dziękuje wszystkim ekspertom którzy w niej uczestniczyli, bardzo dziękuje naszym słuchaczom że przez blisko 8 lat włączali o 16.45 swoje radia - poinformował Ernest Zozuń na Facebooku. - Mam nadzieję spotykać się z państwem przy innych okazjach - zaznaczył.

- Wprowadzamy normalne zmiany w ramówce, chcemy zdynamizować pasmo „Zapraszamy do Trójki”- skomentował to w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Wiktor Świetlik, dyrektor Trójki. - Ernest Zozuń będzie prowadził w paśmie popołudniowym nowy cykl dotyczący tematyki zagranicznej - zaznaczył.

 

Ernest Zozuń w Trójce nadal będzie w „Trójce” prowadził audycje „Europa od kuchni” oraz „Za, a nawet przeciw” (w zastępstwie Kuby Strzyczkowskiego), realizował materiały dla „Trójka - jesteśmy połączeni” i zajmował się omówieniem najważniejszych wydarzeń na świecie.

Dziennikarz jest związany z Polskim Radiem od ponad 20 lat. W latach 2003-2005 był korespondentem nadawcy w Iraku, a w latach 2006-2007 - w Moskwie. W Trójce prowadził m.in. audycje „Wieczór reportażu”, „Radioaktywny magazyn reporterów”, „Z definicji Europa” oraz „Żyjemy w Europie”. Był też wydawcą pasma „Zapraszamy do Trójki”.

Według badania Radio Track w pierwszym kwartale br. udział Trójki w rynku wyniósł 5,8 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Z Trójki znikają „3 strony świata”, Ernest Zozuń z nowym cyklem o zagranicy

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PiSda
Pan Świetlik nadal jak to pierwotne plemię, niedostrzegające związku między du*czeniem i ciążą tj. między jakością programu i "słusznymi" prowadzącymi, a słuchalnością czyli jej brakiem.
45 3
odpowiedź
User
Henio
Pajace Sobala i Świetlik nie spoczną,póki nie zniszczą do końca PR.
45 3
odpowiedź
User
Anonim
To nie jest dynamizowanie tylko zwijanie ramówki jak i całego PR na które mają się składać wszyscy Polacy a korzystać mają rządzący którzy tworzą sobie tubę propagandową .
35 2
odpowiedź
User
3f
Już tak zdynamizowali ze dyrekcja w nim pieprzy trzy po trzy codziennie przez 10 minut... Moze mu mało i chce miec 20?
35 2
odpowiedź
User
Gość X
Przecież Świetlik naprawił to co zniszczył Hlebowicz.
Sobala naprawił częściowo to co Stanisławczyk zrujnowała.
4 50
odpowiedź
User
A
Z tym bzykaniem to odbiegasz od tematu a merytorycznie jakie doświadczenie ma pan Świetlik w zarządzaniu radiem ? Można powiedzieć, że powoli jest zarzynane ostatnie ogólnopolskie radio, gdzie na antenie było jeszcze miejsce na sensowne audycje
50 0
odpowiedź
User
justinne
Co to znaczy "zdynamizować"? Puścić więcej głośnej muzyki?
20 1
odpowiedź
User
Trójkofan
Jak zwykle Wirtualne Media coś wiedzą, ale nie do końca. Pan Ernest Zozuń pracował w Programie Trzecim ZANIM został korespondentem Polskiego Radia w Iraku. W okolicach 2000 roku prowadził "Wieczór reportażu", a później "Radioaktywny magazyn reporterów".
7 0
odpowiedź
User
Krasawica
W osiem lat zbudowano markę.
Dobra zmiana w polskim radiu ma, jak widać, polegać na tym, by tej marki nie było.
I już.
15 3
odpowiedź
User
ConcernedFan
W PR24 publicystyka międzynarodowa też poszła pod nóż - "Świat w powiększeniu" skrócono niedawno do 12 minut; "Świat w południe" zniknął jeszcze za poprzedniej dyrekcji. Nasza chata z kraja...
15 1
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing