WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Robert Makłowicz: nie chciałem w spocie chwalić całej Telewizji Polskiej, bo wiele rzeczy w niej mi się dzisiaj nie podoba

TVP szuka pomysłów na programy o tematyce religijnej dla młodzieży i rodziny

2017-03-14 A A A KOMENTARZE: 22 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Telewizja Polska ogłosiła kolejny nabór w ramach programu Nabór, Ocena, Selekcja (NOS). Tym razem nadawca poszukuje scenariuszy na audycje o tematyce religijnej.

TVP szuka pomysłów na programy o tematyce religijnej dla młodzieży i rodziny

Zarząd Telewizji Polskiej podjął uchwałę o ogłoszeniu naboru projektów audycji telewizyjnych o tematyce religijnej w kategoriach: magazyn rodzinny (odcinek o długości 25 min.), magazyn młodzieżowy (odcinek o długości 25 min.) i felieton, będący komentarzem do niedzielnej Ewangelii (odcinek o długości 5 min.).

Celem Naboru jest pozyskanie przez TVP praw do realizacji projektów. Wybrane w tej edycji NOS projekty będą zrealizowane, a audycje trafią na anteny TVP. Nadawca zaznacza, że autorzy mogą otrzymać propozycję współpracy przy ich realizacji.

Zgłoszenia do Naboru można dokonać w formie pisemnej (na adres Telewizja Polska S.A., ul. J. P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa, z dopiskiem Agencja Produkcji Telewizyjnej i Filmowej) lub elektronicznie na adres nos@tvp.pl.

Termin składania zgłoszeń upływa 12 kwietnia br.

W pierwszej edycji NOS od czerwca do połowy lipca ub.r. do Telewizji Polskiej zgłoszono 143 projekty serialowe, z których 124 przeszły weryfikację formalną. Finalnie wybrano 33 projekty. Nadzór nad programem Nabór, Ocena Selekcja sprawuje Maciej Muzyczuk.

Autor: łb

Wiecej informacji: Nabór Ocena Selekcja, NOS, Telewizja Polska

Komentarze (22) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia