WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Karolina Korwin-Piotrowska przechodzi z felietonami z o2.pl do Opinie.wp.pl

Wirtualna Polska zmieniła „#dzień dobry Polsko” na „#dzień dobry WP” z uwagi na nowy program TVP1

2017-02-14 A A A KOMENTARZE: 28 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Nazwa porannego pasma kanału WP została zmieniona z „#dzieńdobryPolsko” na „#dzieńdobryWP”. Wynika to z faktu, że pod koniec lutego TVP1 zacznie emitować program „Dzień dobry Polsko”, zapowiadany od roku.

Igor Sokołowski, Aleksandra Szwed, Katarzyna Krupa, Patryk Ignaczak, Nikola Zbyszewska, Karolina Jakobsche, Kamila Biedrzycka- Osica, Małgorzata Ohme, Małgorzata Serafin, Maciej Orłoś Igor Sokołowski, Aleksandra Szwed, Katarzyna Krupa, Patryk Ignaczak, Nikola Zbyszewska, Karolina Jakobsche, Kamila Biedrzycka- Osica, Małgorzata Ohme, Małgorzata Serafin, Maciej Orłoś

Poranne pasmo stacji WP jest emitowane od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-11.00, składa się z dwóch części: publicystycznej i lifestylowej. Prowadzą je w różne dni Igor Sokołowski, Małgorzata Serafin, Kamila Biedrzycka-Osica i Karolina Jakobsche, a w połowie stycznia dołączył do nich Maciej Orłoś.

Program początkowo miał nosić nazwę „#dziejesięnażywo”, ale krótko przed startem kanału WP na początku grudnia ub.r. zmieniono ją na „#dzieńdobryPolsko”. Teraz nazwa została zmieniona na „#dzieńdobryWP”.

Jak się dowiedzieliśmy o zmianę nazwę wystąpiła Telewizja Polska, gdyż Urząd Patentowy udzielił publicznemu nadawcy prawa ochronnego na znak „Dzień dobry Polsko”.

Przypomnijmy, że 27 lutego br. TVP1 zacznie emisję porannego pasma na żywo „Dzień dobry Polsko”. Program ten był zapowiadany już rok temu, według pierwszych założeń miał wystartować w kwietniu ub.r.

Kanał WP jest nadawany od 2 grudnia m.in. na ósmym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. Według danych Nielsen Audience Measurement w styczniu br. udział stacji w oglądalności naziemnej telewizji cyfrowej wyniósł 0,16 proc.

Autor: tw

Wiecej informacji: WP, Wirtualna Polska, TVP1, Dzień dobry Polsko

Komentarze (28) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia