SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Jarosław Olechowski: przy zatrzymaniu Władysława Frasyniuka nie było ekipy Telewizji Polskiej

Szef „Wiadomości” i Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski zaprzeczył plotkom, jakoby w środę rano przy zatrzymaniu przez policję Władysława Frasyniuka była obecna ekipa TVP.

Article

Frasyniuk został zatrzymany w środę rano w swoim mieszkaniu, ponieważ przyszedł do prokuratury tylko na pierwsze przesłuchanie w sprawie zajść podczas miesięcznicy smoleńskiej w połowie ub.r. Na kolejne wezwania już się nie stawiał, wyjaśnił to obszernie w tekście zamieszczonym w „Gazecie Wyborczej”.

Zatrzymanie Frasyniuka sfilmowała jego żona Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk. Zwróciła uwagę, że nagrywał to też jeden z mężczyzn z ekipy policyjnej. - Jako jedyny miał zasłoniętą twarz, więc zakładam, że zdjęcia z zatrzymania męża zobaczymy w dzisiejszych „Wiadomościach” - powiedziała portalowi Wyborcza.pl.

Szef „Wiadomości” Jarosław Olechowski, od połowy stycznia br. pełniący też obowiązki dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, na Twitterze zaprzeczył, jakoby przy zatrzymaniu Frasyniuka była obecne osoba z TVP. - Ani kamera ani ekipa zdjęciowa TVP NIE TOWARZYSZYŁA zatrzymaniu Władysława Frasyniuka przez policję - podkreślił.

Frasyniuk został przewieziony do prokuratury w Oleśnicy i po przesłuchaniu zwolniono go ok. godz. 8.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jarosław Olechowski: przy zatrzymaniu Władysława Frasyniuka nie było ekipy Telewizji Polskiej

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
telewidz
Ten zamaskowany to pewnie jakiś pionek od Kurwskiego. Już własnej gęby wstydzą się pokazać...
12 9
odpowiedź
User
Polak
Przecież to policja nagrywała, aby mieć dowód z zatrzymania. Zawsze tak robią. Ile razy to pokazywali jak wypadają do mieszkań, a tam gansterzy w samych slipach.
14 10
odpowiedź
User
gość
Frasyniuk się nie stawia na przesłuchania? Tylko by jątrzyć, czy kolejny uważa się za kastę, do której nie sięga prawo obowiązujące szaraczków.
14 13
odpowiedź
User
xxx
TVP nie było, ale widzę, że wyborcza zdążyła żonę wypytać.
11 11
odpowiedź
User
Taka rada
Skarżyć za pomówienie. Może się nauczą, rzucić fejka jest prosto, a potem żyje własnym życiem i trzeba odkręcać i odkręcać.
9 12
odpowiedź
User
internauta Stan
Jak można bronić jego niestawiania się na przesłuchanie. To skandal co robi. Jak osoba publiczna powinien zachowywać się lepiej niż reszta. Bo wybrykach na demonstracjach niech teraz pokaże. A nie cyrk odstawia. Trzeba było nie łamać prawa.
12 12
odpowiedź
User
prawnik
Przecież to policja nagrywała, aby mieć dowód z zatrzymania. Zawsze tak robią. Ile razy to pokazywali jak wypadają do mieszkań, a tam gansterzy w samych slipach.


Nie uważam, by celem Policji było bawienie się w telewizję.
A już w szczególności bawienie się w telewizję w sprawie, która cuchnie na odległość.
11 4
odpowiedź
User
AS
Ale p. Frasyniuk zasugerowała jedynie, że film z zatrzymania zostanie wyemitowany w "Wiadomościach", a nie że ekipa TVP to filmowała, to chyba jednak istotna różnica. Skoro jest to już dostępne w sieci, to zdziwiłbym się, gdyby telewizje (wszystkie, nie tylko publiczna) z tego nie skorzystały.
3 6
odpowiedź
User
prawnik
Skarżyć za pomówienie. Może się nauczą, rzucić fejka jest prosto, a potem żyje własnym życiem i trzeba odkręcać i odkręcać.


Masz pojęcie o PR na miarę polskich posłów... Uchwalić ustawę, to przestaną nas "pomawiać". Skarżyć, to się nauczą...

Ilu skarżyć? 150 tysięcy internautów dziennie, którzy "pomawiają" TVP? A może tylko kilkunastu polityków, lub kilkudziesięciu aktorów?

Dawniej było pojęcie "infamia" - zła sława. Obecnie zastąpione słowem "reputacja". Na reputację się długo pracuje i łatwo ją traci. Plotki przypisujące TVP wszystko co złe, nie są do uleczenia drogami prawnymi. Prawnie można tylko ugrzęznąć w procesach i przypiąć sobie gębę cenzora i pieniacza.
Niestety, jedynym lekarstwem jest "praca organiczna". Doprowadzenie się do takiego stanu, by nikt nie wątplił w obiektywizm i nie podejrzewał o każde zło.
6 3
odpowiedź
User
ss24
Prawo policja"niema świętych krów !!
10 9
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing