WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Paweł Gajewski awansował w TVP na wicedyrektora ds. operacyjnych Telewizyjnej Agencji Informacyjnej

Jarosław Olechowski: przy zatrzymaniu Władysława Frasyniuka nie było ekipy Telewizji Polskiej

2018-02-14 A A A KOMENTARZE: 16 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Szef „Wiadomości” i Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski zaprzeczył plotkom, jakoby w środę rano przy zatrzymaniu przez policję Władysława Frasyniuka była obecna ekipa TVP.

Jarosław Olechowski: przy zatrzymaniu Władysława Frasyniuka nie było ekipy Telewizji Polskiej

Frasyniuk został zatrzymany w środę rano w swoim mieszkaniu, ponieważ przyszedł do prokuratury tylko na pierwsze przesłuchanie w sprawie zajść podczas miesięcznicy smoleńskiej w połowie ub.r. Na kolejne wezwania już się nie stawiał, wyjaśnił to obszernie w tekście zamieszczonym w „Gazecie Wyborczej”.

Zatrzymanie Frasyniuka sfilmowała jego żona Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk. Zwróciła uwagę, że nagrywał to też jeden z mężczyzn z ekipy policyjnej. - Jako jedyny miał zasłoniętą twarz, więc zakładam, że zdjęcia z zatrzymania męża zobaczymy w dzisiejszych „Wiadomościach” - powiedziała portalowi Wyborcza.pl.

Szef „Wiadomości” Jarosław Olechowski, od połowy stycznia br. pełniący też obowiązki dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, na Twitterze zaprzeczył, jakoby przy zatrzymaniu Frasyniuka była obecne osoba z TVP. - Ani kamera ani ekipa zdjęciowa TVP NIE TOWARZYSZYŁA zatrzymaniu Władysława Frasyniuka przez policję - podkreślił.

Frasyniuk został przewieziony do prokuratury w Oleśnicy i po przesłuchaniu zwolniono go ok. godz. 8.

 

Autor: tw

Wiecej informacji: Jarosław Olechowski, Wiadomości, Telewizyjna Agencja Informacyjna, Władysław Frasyniuk

Komentarze (16) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia