WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Ludzik, czyli One Man Show” nowym programem kabaretowym TVP2. Emisja od 3 marca w soboty o 21.35

Gorący temat

UPC Polska wycofuje się z kupna Multimedia Polska. UOKiK: fuzja ograniczyłaby konkurencję w 11 miastach

6

„Zawód: Amerykanin” od 1 marca w TVP2

2018-02-19 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W czwartek 1 marca br. stacja TVP2 rozpocznie emisję serialu szpiegowskiego „Zawód: Amerykanin” („The Americans”) o parze sowieckich agentów, którzy udają szczęśliwe amerykańskie małżeństwo.

„Zawód: Amerykanin” od 1 marca w TVP2

„Zawód: Amerykanin” opowiada historię dwójki szpiegów KGB, którzy w czasach prezydentury Ronalda Reagana udają małżeństwo Philipa i Elizabeth Jennings. Szpiedzy zajmują się przechwytywaniem informacji dla Związku Radzieckiego. Małżonkowie mają dwójkę dzieci, które nie wiedzą, czym trudnią się ich rodzice i jaka jest ich prawdziwa tożsamość. Sytuacja komplikuje się gdy sąsiadem Jennings’ów zostaje Stan, agent FBI pracujący dla kontrwywiadu.

W rolach głównych występują Matthew Rhys i Keri Russell. Twórcą serialu jest Joe Weisberg. 10 marca br. stacja FX rozpocznie emisję szóstego i finałowego sezonu tej opowieści.

Premierę serialu „Zawód: Amerykanin” w TVP2 zaplanowano na czwartek 1 marca br. o godz. 22.40. W kolejnych tygodniach odcinki thrillera szpiegowskiego będą emitowane o godz. 22.15, tuż po serialu medycznym „The Good Doctor”.

Udział TVP2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 7,87 proc.

Autor: łb

Wiecej informacji: TVP2, Zawód Amerykanin, The Americans

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia