WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVN Style i Polsat Play na czele kanałów lifestylowych

Gorący temat

„GW” zarzuca „Wiadomościom” ocenzurowanie wypowiedzi Morawieckiego o „żydowskich sprawcach”, której nie było też w „Faktach”

9

“Życie bez wstydu” i Pascal Brodnicki z nowym programem w TVN Style

2013-07-15 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W jesiennej ramówce TVN Style pojawi się nowy program o medycynie estetycznej “Życie bez wstydu”, a także nowy magazyn Pascala Brodnickiego i wieczorne pasmo dokumentalne dla dorosłych.

Pascal Brodnicki

Pascal Brodnicki

W każdym odcinku programu “Życie bez wstydu” poruszony zostanie jeden trudny problem medyczny, m.in. niewygodne blizny, nadmierne owłosienie, potliwość, defekty twarzy itp. Uczestnicy będą podawać się zabiegom pod okiem specjalistów.

- "Życie bez wstydu" już jest w produkcji. Program nie będzie miał prowadzącego - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych. Jednocześnie przerwę w emisji będzie mieć poświęcony operacjom plastycznym reality-show “Sekrety chirurgii” - jego trzeci sezon widzowie zobaczą dopiero wiosną 2014 roku.

Jesienią nowy program otrzyma Pascal Brodnicki, który dotąd był gospodarzem  “Smakuj świat z Pascalem”. Znany kucharz będzie w nowym sezonie przyrządzał potrawy w cyklu pod tytułem "Pascal po polsku".

- Będziemy też mieli w ramówce wieczorne pasmo dokumentalne dla widzów dorosłych. To będzie polska produkcja - zapowiada Łupina. Szczegółów na razie nie zdradza.

Jak już informowaliśmy, TVN Style po wakacjach będzie emitować też program Mai Sablewskiej pod tytułem „Sablewskiej sposób na modę”. Widzowie zobaczą kobiety, które chcą zmienić swój styl życia. Stylistka pomoże dobrać dla nich odpowiedni strój, makijaż i fryzurę. Nagrania do programu trwają (poznaj szczegóły).

TVN Style to najpopularniejszy kanał lifestylowy dla kobiet. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średni udział stacji w czerwcu br. wyniósł 0,70 proc.

Autor: pp

Wiecej informacji: TVN Style, Pascal Brodnicki

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia