Detalion Games kończy prace nad flagowym projektem Nemezis Mysterious Journey III

Producent gier z Grupy PlayWay - Detalion Games coraz bliżej wydania flagowego projektu Nemezis Mysterious Journey III. Prace nad projektem są na końcowym etapie – premiera, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zaplanowana jest na I kwartał 2020 r. Jeszcze w tym roku Detalion zamierza zadebiutować na NewConnect – 16 października spółka złożyła Dokument Informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

- Prace nad Nemezis przebiegają zgodnie z planem. To obecnie najważniejszy z naszych projektów, dlatego koncentrujemy siły właśnie na nim. Produkcja już jest prawie gotowa – teraz prowadzimy testy, pracujemy nad doszlifowaniem szczegółów oraz wyłapaniem i wyeliminowaniem ewentualnych błędów –  komentuje Aleksandra Cwalina, prezes Detalion Games.

Nemezis: Mysterious Journey III, gra przygodowo-logiczna mających miejsce w unikalnym, futurystycznym świecie. Gracze wcielą się w dwójkę turystów zwiedzających piękną, egzotyczną i tajemniczą planetę Regilus. IIdylliczna przygoda nie będzie jednak trwała długo, na jaw wyjdą mroczne elementy planety, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Nad projektem czuwa Roland Pantoła, weteran branży gier oraz współzałożyciel studia Detalion odpowiadającego za takie gry, jak Schizm czy Reah, jedne z pierwszych sukcesów polskiego gamedevu o globalnym zasięgu.

Detalion Games jeszcze w tym roku zamierza zadebiutować na rynku NewConnect. Spółka od polowy października jest w trakcie procesu ubiegania się o wprowadzenie akcji do obrotu na rynku alternatywnym warszawskiej giełdy. W procesie spółkę wspiera INC S.A. w roli Autoryzowanego Doradcy.

- Jesteśmy o krok od debiutu na rynku NewConnect. Choć do końca roku zostało niewiele czasu, to biorąc pod uwagę zaawansowanie procesu związanego z naszym wejściem na giełdę, wierzymy, że dopuszczenie akcji Detalion do obrotu jeszcze w grudniu jest jak najbardziej realne. Choć oczywiście nie wykluczamy scenariusza, że będą to pierwsze tygodnie przyszłego roku – podsumowuje Aleksandra Cwalina.

W kwietniu spółka z sukcesem przeprowadziła kampanię crowdinvestingu na platformie CrowdConnect.pl, pozyskując w ramach całej oferty publicznej 1,4 mln zł. Środki z emisji studio przeznaczyło na wydatki produkcyjno-marketingowe gry Nemezis oraz dalszy rozwój działalności.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Tejchman twarzą "Gościa Wydarzeń". Rymanowski skupi się na YouTube i "Śniadaniu"

Tejchman twarzą "Gościa Wydarzeń". Rymanowski skupi się na YouTube i "Śniadaniu"

TikTok przekonuje Polaków, że jest bezpieczny dla dzieci. Ekspertka się nie zgadza

TikTok przekonuje Polaków, że jest bezpieczny dla dzieci. Ekspertka się nie zgadza

Znamy prowadzących sylwestra Polsatu. Tylu jeszcze nie było

Znamy prowadzących sylwestra Polsatu. Tylu jeszcze nie było

Solorz odwołany z podpisem syna. Znika z "serialowej fabryki" Polsatu

Solorz odwołany z podpisem syna. Znika z "serialowej fabryki" Polsatu

SDP i szefowa KRRiT przypominają "przejęcie" TVP. "Proces rzekomej "likwidacji" ma charakter pozorny"

SDP i szefowa KRRiT przypominają "przejęcie" TVP. "Proces rzekomej "likwidacji" ma charakter pozorny"

Polskie Radio nagrodziło dziennikarzy za popularne cykle. Na liście m.in. Grochal i Czejarek

Polskie Radio nagrodziło dziennikarzy za popularne cykle. Na liście m.in. Grochal i Czejarek