Leszek Czajka uczy strzyc i czesać warszawskich fryzjer

Leszek Czajka – prowadzący nowy program „Salonowe Rewolucje”, zdradza warszawskim fryzjerom największe tajemnice swojego zawodu. Czy pomoże im osiągnąć sukces na miarę tego jaki jest jego udziałem? Zobaczymy …

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Najważniejsze pytania Leszkowi możemy zadać już teraz:

Co jest gwarancją sukcesu w biznesie fryzjerskim? Czy każdemu się uda?

L Cz: Talent, konsekwencja, pokora, ciągła praca nad sobą. Czy każdemu się uda? Każdemu kto będzie starał się spełnić te warunki.

Czy wystarczy być dobrym fryzjerem aby założyć salon czy może potrzeba czegoś więcej?

L Cz: Bycie tylko dobrym fryzjerem nie wystarczy by z sukcesem prowadzić salon. Prowadzenie własnego salonu to zupełnie inne zaangażowanie, obowiązki i odpowiedzialność.

Czy już niedługo będziemy mieć więcej takich fachowców? Co roku szkoły fryzjerskie kończą tysiące adeptów tego fachu, czy program pomoże im pójść śladami Leszka?

Przekonamy się o tym już w marcu, gdy na antenie Polsat Cafe ukarze się pierwszy w Polsce program, w którym Leszek Czajka będzie ratował salony fryzjerskie znajdujące się w finansowych tarapatach.

Program Salonowe Rewolucje przybliży widzom świat fryzjerstwa, jak wygląda codzienność i jak się osiągnąć sukces w tej trudnej branży.

Prowadzący zdiagnozuje najważniejsze problemy, które wpływają na niezadowalające wyniki salonów. Eksperci przygotują pomysły zmian i pomogą je wprowadzić. To będzie nie lada wyzwania, bo w ciągu 3 dni będą musieli zmienić to czego salony nie były w stanie zrobić przez całe lata: wnętrze, meble, reklama, produkty, szkolenia. Salon będzie musiał się zmienić naprawdę. Niejednokrotnie więc te zmiany napotkają opór przyzwyczajonych do starych porządków właścicieli i pracowników salonów.

Mimo tych trudności i starć, we współpracy z partnerem głównym programu L’Oreal Produkty Profesjonalne: L’Oreal Professionnel, Kerastase, Matrix, Essie oraz sponsorami Remington i Panda, Leszek Czajka pokaże jak prowadzić dobrze prosperujący biznes fryzjerski! Taki na którym się zarabia!

Program będzie emitowany w każdy piątek od 15 marca o godzinie 21:00

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Naziemny MUX-8 wciąż w starym standardzie. Stacje się nie spieszą, bo chcą płacić mniej

Naziemny MUX-8 wciąż w starym standardzie. Stacje się nie spieszą, bo chcą płacić mniej

"Zdrajcy" wracają na antenę TVN. Znamy datę premiery

"Zdrajcy" wracają na antenę TVN. Znamy datę premiery

18 tys. skarg do KRRiT. Najwięcej postępowań przeciwko TVP i Republice

18 tys. skarg do KRRiT. Najwięcej postępowań przeciwko TVP i Republice

REM: oszczerstwa wobec dziennikarza TVN po reportażu o księdzu

REM: oszczerstwa wobec dziennikarza TVN po reportażu o księdzu

Petycja w obronie dziennikarek publicznego radia. "Praca powinna być dla młodych"

Petycja w obronie dziennikarek publicznego radia. "Praca powinna być dla młodych"

TVP ogłasza pierwszą transmisję NBA. Kiedy emisja?

TVP ogłasza pierwszą transmisję NBA. Kiedy emisja?