Gorący temat

Zapowiedź piątego sezonu „House of Cards” tuż przed zaprzysiężeniem Donalda Trumpa na prezydenta USA (wideo)

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-11-06

A A A POLEĆ DRUKUJ

Pluszowe gadżety Fortress Gifts

Fortress Gifts, lider wielkowolumenowych promocji gadżetowych, zachęca do wykorzystania maskotek i gadżetów pluszowych w akcjach promocyjnych. Pluszak, przyjemny w dotyku, wyglądem wzbudzający sympatię, niepowtarzalny - jest skutecznym produktem promocyjnym.

Gadżety wykonane z pluszu są przyjemne w dotyku i towarzysza nam codziennie. Co ważne, budzą pozytywne emocje. Najczęściej kampanie promocyjne z wykorzystaniem pluszowych gadżetów skierowane są do dzieci, lecz jak pokazuje praktyka, niektóre z nich odnoszą niebywały sukces również wśród dorosłych (np. Mały Głód / Danone).
Fortress Gifts ma w swojej ofercie całą gamę pluszowych gadżetów, w tym najpopularniejsze tzw. przytulanki. Pluszowe upominki, które mogą podbić serca Klientów to między innymi: piórniki, ramki na zdjęcia, breloki, maskotki z przyssawką, poduszki, pacynki, nauszniki - z kolorowego i bardzo miękkiego pluszu. Gadżety mogą być różnej wielkości, od najmniejszych breloków do dużych maskotek. Logo można umieścić na produkcie w postaci haftu lub nadruku. Produkty Fortress Gifts posiadają niezbędne badania i atesty, dla bezpieczeństwa najmłodszych.
Fortress Gufts specjalizuje się w pluszowych gadżetach promocyjnych. Wśród realizacji znalazło się wiele pluszowych upominków. Dobrze znane Misie Saga, Pacynki BoboVita, Miś Vitaral czy wspomniany już Mały Głód cieszyły się wielkim powodzeniem.


www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGiftsFortress Gifts
Fortress S.A. jest liderem w realizacji wielkowolumenowych promocji gadżetowych (Fortress Gifts) dla firm.
Łączy trendy w produktach promocyjnych z wiedzą, kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku, kontaktami handlowymi, wysokimi umiejętnościami w zakresie importu, logistyki i finansowania kontraktów.
Realizuje najbardziej nietypowe, indywidualne zamówienia o dużym wolumenie. Dzięki temu, kampanie gadżetowe Fortress Gifts są niepowtarzalne. Ma pomysły na produkty promocyjne, pomagając Klientom w dopasowaniu produktu do koncepcji akcji promocyjnej.
Fortress cieszy się zaufaniem uznanych firm sektora FMCG, między innymi takich, jak: Unilever, Nutricia, Kompania Piwowarska, Danone, Coca-Cola, Maspex, Coty czy Felix, wydawnictw H. Bauer, Gruner + Jahr, KDC oraz banków, m.in. Lukas Bank.
Dotychczasowymi hitami okazały się dostarczane przez Fortress maskotki i koszulki wspierające sprzedaż produktu witaminowego Vitaral, pluszowe misie Saga zwiększające sprzedaż herbaty marki Saga oraz bajkowe lunchboxy Rama, cieszące się uznaniem w całej Europie oraz maskotki Małe Głody, towarzyszące promocji sprzedaży serków Danio.
Na europejskim rynku znalazło się 28 mln artykułów promocyjnych stworzonych przez Fortress Gifts.

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts


Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS