Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-11-06

A A A POLEĆ DRUKUJ

Pluszowe gadżety Fortress Gifts

Fortress Gifts, lider wielkowolumenowych promocji gadżetowych, zachęca do wykorzystania maskotek i gadżetów pluszowych w akcjach promocyjnych. Pluszak, przyjemny w dotyku, wyglądem wzbudzający sympatię, niepowtarzalny - jest skutecznym produktem promocyjnym.

Gadżety wykonane z pluszu są przyjemne w dotyku i towarzysza nam codziennie. Co ważne, budzą pozytywne emocje. Najczęściej kampanie promocyjne z wykorzystaniem pluszowych gadżetów skierowane są do dzieci, lecz jak pokazuje praktyka, niektóre z nich odnoszą niebywały sukces również wśród dorosłych (np. Mały Głód / Danone).
Fortress Gifts ma w swojej ofercie całą gamę pluszowych gadżetów, w tym najpopularniejsze tzw. przytulanki. Pluszowe upominki, które mogą podbić serca Klientów to między innymi: piórniki, ramki na zdjęcia, breloki, maskotki z przyssawką, poduszki, pacynki, nauszniki - z kolorowego i bardzo miękkiego pluszu. Gadżety mogą być różnej wielkości, od najmniejszych breloków do dużych maskotek. Logo można umieścić na produkcie w postaci haftu lub nadruku. Produkty Fortress Gifts posiadają niezbędne badania i atesty, dla bezpieczeństwa najmłodszych.
Fortress Gufts specjalizuje się w pluszowych gadżetach promocyjnych. Wśród realizacji znalazło się wiele pluszowych upominków. Dobrze znane Misie Saga, Pacynki BoboVita, Miś Vitaral czy wspomniany już Mały Głód cieszyły się wielkim powodzeniem.


www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGiftsFortress Gifts
Fortress S.A. jest liderem w realizacji wielkowolumenowych promocji gadżetowych (Fortress Gifts) dla firm.
Łączy trendy w produktach promocyjnych z wiedzą, kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku, kontaktami handlowymi, wysokimi umiejętnościami w zakresie importu, logistyki i finansowania kontraktów.
Realizuje najbardziej nietypowe, indywidualne zamówienia o dużym wolumenie. Dzięki temu, kampanie gadżetowe Fortress Gifts są niepowtarzalne. Ma pomysły na produkty promocyjne, pomagając Klientom w dopasowaniu produktu do koncepcji akcji promocyjnej.
Fortress cieszy się zaufaniem uznanych firm sektora FMCG, między innymi takich, jak: Unilever, Nutricia, Kompania Piwowarska, Danone, Coca-Cola, Maspex, Coty czy Felix, wydawnictw H. Bauer, Gruner + Jahr, KDC oraz banków, m.in. Lukas Bank.
Dotychczasowymi hitami okazały się dostarczane przez Fortress maskotki i koszulki wspierające sprzedaż produktu witaminowego Vitaral, pluszowe misie Saga zwiększające sprzedaż herbaty marki Saga oraz bajkowe lunchboxy Rama, cieszące się uznaniem w całej Europie oraz maskotki Małe Głody, towarzyszące promocji sprzedaży serków Danio.
Na europejskim rynku znalazło się 28 mln artykułów promocyjnych stworzonych przez Fortress Gifts.

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts


Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ