Spotkania z Rimmel Stay Matte na uczelniach

Rimmel, znana na całym świecie marka kosmetyczna, organizuje w listopadzie i w grudniu spotkania ze studentami na trzech największych uczelniach w Polsce. Cykl rozpocznie spotkanie 19 listopada w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, a kolejne wydarzenia odbędą się 26 listopada na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz 4 grudnia br. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spotkania mają na celu prezentację super lekkiego, super matowego podkładu Rimmel Stay Matte.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Przestrzeń wydarzenia zostanie podzielona na kilka stref, w których uczestnicy będą mogli skorzystać z różnego rodzaju aktywności. Jedna z głównych atrakcji to możliwość wzięcia udziału w warsztatach, które poprowadzi, oficjalny makijażysta marki Rimmel - Andrzej Sawicki. Podczas warsztatów ekspert podzieli się z uczestniczkami swoją niezwykle rozległą wiedzą na temat sztuki makijażu oraz podpowie jak najlepiej wykorzystać właściwości podkładu Rimmel Stay Matte.

Uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnego makijażu wykonanego przez makijażystów Rimmel.Organizator przygotował dla studentek również strefę zdjęć. Tam profesjonalny fotograf zrobi chętnym dziewczynom zdjęcie, które później weźmie udział w konkursie na profilu facebook marki. W strefie produktu dziewczyny znajdą prezentację produktów Rimmel, a w strefie konkursu będą na nie czekać ciekawe konkurencje, w których będą mogły wygrać zestawy kosmetyków Rimmel.

Marka zadbała też o entuzjastów aplikacji mobilnych. Na terenie wydarzenia uczestnicy korzystając ze smartfonów, będą mogli wziąć udział w pełnej nagród zabawie.

Zapisy do strefy makijażu oraz do strefy warsztatów odbywają się przez wysłanie maila z deklaracją uczestnictwa na adres:

Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie:

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT ostrzega przed blokadą treści w internecie i streamingu

KRRiT ostrzega przed blokadą treści w internecie i streamingu

Koniec subskrypcji w Heyah. T-Mobile przenosi klientów

Koniec subskrypcji w Heyah. T-Mobile przenosi klientów

TVP Info z "22:30". Wiosną kolejna odsłona informacyjnego programu

TVP Info z "22:30". Wiosną kolejna odsłona informacyjnego programu

Tomasiak jak Świątek? Jak urósł potencjał marketingowy skoczka

Tomasiak jak Świątek? Jak urósł potencjał marketingowy skoczka

Kanał 4K nadawcy publicznego niekodowany na multipleksie i satelicie

Kanał 4K nadawcy publicznego niekodowany na multipleksie i satelicie

"The Traitors" po raz trzeci w TVN. "Uczestnicy muszą funkcjonować w pewnej bańce"

"The Traitors" po raz trzeci w TVN. "Uczestnicy muszą funkcjonować w pewnej bańce"