SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dlaczego solidarność dziennikarska z „Wprost” prysła tak szybko? (opinie)

- Zawodowej solidarności wystarczyło na kilkanaście godzin, bo środowisko dziennikarskie w Polsce było, jest i będzie podzielone - reakcję dziennikarzy na „aferę podsłuchową” oceniają Marcin Kowalczyk, Michał Kobosko, Wojciech Maziarski, Tomasz Wróblewski i Wojciech Surmacz.

Dołącz do dyskusji: Dlaczego solidarność dziennikarska z „Wprost” prysła tak szybko? (opinie)

28 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jan Stanisław
... przestańcie pisać o stenogramach, bo nikt nie musiał ich "pisać", skoro wszystko zostało utrwalone w elektronicznych pamięciach a nie na mitycznych już taśmach! Stenografia służyła do szybkiego zapisywania wypowiedzi w prehistorycznych czasach, tak samo jak prehistoryczne były rejestratory "drutowe", w których, zamiast taśmy używano specjalnego drutu! Gdy drut się zerwał po prostu był...spawany!
odpowiedź
User
Jan Stanisław
... oczekuję też odpowiedzi na pytanie, kiedy czołowi dziennikarze "Wprost" zostali przyjęci do cechu, kto ich wprowadzał? Uważam też, że pan Latkowski, znając treści podsłuchanych rozmów, powinien zgłosić sie z nimi do prokuratury z doniesieniem o uprawdopodobnionym zamiarze popełnienia przestępstwa!
odpowiedź
User
air
ci z wprost to smieciarze.do dziennikarzy im brakuje wszystkiego.jaki wyksztacenie majua te glupki
odpowiedź