SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencje MSL razem jako MSL Group. Hejnowski i Tomczuk na czele, Jerzy Ciszewski ustępuje

Ciszewski MSL i Ciszewski MSL Financial Communications łączą się operacyjnie w MSL Group. Jej CEO został Sebastian Hejnowski, a szefem pionu financial communications - Paweł Tomczuk, natomiast Jerzy Ciszewski przeszedł do rady nadzorczej.

Agencje Jerzego Ciszewskiego działały pod marką MSL od grudnia 2011 roku, kiedy zostały przejęte przez grupę Publicis, do której należy MSL Group (więcej na ten temat). Obecnie obie spółki, Ciszewski MSL i Ciszewski MSL Financial Communications, będą funkcjonować pod wspólną nazwą MSL Group. Odpowiednio zostanie też zmieniona ich struktura zarządzania.

Chief operating officerem MSL Group został Sebastian Hejnowski, który pracuje w Ciszewski MSL od dziewięciu lat, przez ostatnie lata jako dyrektor zarządzający agencji. Natomiast pionem financial communications będzie kierował Paweł Tomczuk, poprzednio dyrektor generalny Ciszewski MSL Financial Communications.

Z kolei Jerzy Ciszewski, założyciel i prezes Ciszewski MSL, obejmie funkcję przewodniczącego rady nadzorczej MSL Group w Polsce.

- Zarówno Sebastian jak i Paweł mają imponujące osiągnięcia i jestem przekonany, że tworzą właściwy zespół, aby rozwijać działalność MSL Group na dynamicznym polskim rynku, jak również w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Ich doświadczenie i umiejętności będą kluczowe dla naszej działalności w najbliższych latach i wierzę, że zarówno nasi pracownicy, partnerzy biznesowi, jak i klienci będą coraz bardziej włączani do naszej globalnej sieci - przekonuje Anders Kempe, szef MSL Group na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Dołącz do dyskusji: Agencje MSL razem jako MSL Group. Hejnowski i Tomczuk na czele, Jerzy Ciszewski ustępuje

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fittipaldi
Ciszewki to były propagandzista Millera i Belki, jesli sie nie mylę. I obrońca pewnego nieudacznego kierowcy czerwonego Ferrari z ulicy Puławskiej ... ku pel tatusia.
odpowiedź