SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dorośli nie mogą żyć bez Web 2.0

Komunikatory internetowe, blogi i smsy to dominujące obecnie formy komunikacji wśród osób w wieku od 18 do 34 lat.

Dorośli nie mogą żyć bez Web 2.0

Z badania przeprowadzonego przez wchodzący w skład grupy reklamowej Interpublic dom mediowy Universal McCann wynika, że 85 procent Amerykanów z tej grupy wiekowej korzysta obecnie z co najmniej jednej platfromy Web 2.0 do komunikacji z rodziną i znajomymi - informuje serwis iMedia Connection.

W przypadku komunikatorów internetowych, odsetek ogółu dorosłych respondentów korzystających z nich do komunikowania się, zwiększył się w porównaniu z rokiem ubiegłym z 9 do 22 procent. U badanych w wieku od 18 do 34 lat wzrósł on z 14 do 21 procent. W obu grupach dwukrotnie wzrósł wskaźnik osób piszących własne blogi internetowe: w przypadku ogółu badanych z 5 do 10 procent, a w grupie 18 - 34 z 10 do 20 procent.

Z kolei w przypadku wiadomości sms, w ubiegłym roku prawie połowa dorosłych Amerykanów twierdziła, że nigdy ich nie wysyłała. Teraz wskaźnik ten spadł już do 41 procent.

źródło: iMedia Connection

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dorośli nie mogą żyć bez Web 2.0

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl