SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dział Information Design w Mediagramie

Agencja public relations Mediagram poszerzyła zakres usług o projektowanie identyfikacji wizualnej i materiałów BTL oraz tworzenie stron internetowych.

Na potrzeby nowej działalności powołano dział Information Design, w skład którego wchodzą obecnie 2 osoby.

Agencja PR Mediagram poszerzyła dotychczasową ofertę - Media Relations, Customer Relations, Strategie komunikacji i Eventy - o Internet i Information Design. Działania agencji w tym zakresie obejmują przede wszystkim: opracowanie logotypów i materiałów firmowych, dobór informacji i ich strukturę na potrzeby Internetu i wydawnictw firmowych, redakcję tekstów, projekty graficzne, produkcję, a w przypadku stron internetowych dodatkowo ich późniejsze pozycjonowanie i promocję.

Wierzymy, że komunikowanie w oparciu o odpowiednio dobrane, opracowane i oprawione informacje, łatwe do odszukania i zrozumiałe dla odbiorcy, owocują najbardziej korzystnymi relacjami z otoczeniem. Dlatego usługi naszego nowego działu Information Design stanowią naturalne uzupełnienie oferty agencji Public Relations. - mówi Paulina Starzyńska, Prezes Zarządu firmy Mediagram.

W chwili obecnej w skład działu Information Design wchodzą dwie osoby.
Iwona Zawistowska, związana z Mediagramem od maja 2004 roku, objęła stanowisko Account Manager. Do jej obowiązków należy koordynowanie prac zespołu Information Design, utrzymywanie kontaktów z klientami działu oraz współpraca z firmami podwykonawczymi.
Nową osobą w Mediagramie jest Paweł Haltof. Jest specjalistą w zakresie Inżynierii Fotonicznej, Psychologii Informatyki i Komunikacji. Posiada bogate doświadczenie w analizie i projektowaniu stron WWW (m.in. dla instytucji rządowych, organizacji politycznych i społecznych, klubów młodzieżowych oraz firm krajowych i zagranicznych). W Mediagramie, na stanowisku Information Designer, zajmuje się projektowaniem grafiki i stron internetowych, funkcjonalnością stron WWW i architekturą informacji.
W najbliższym czasie planowany jest dalszy rozwój zespołu.

W związku z rozwojem firmy, do zespołu Mediagramu dołączyła w ostatnim czasie również Ewa Czechyra, która pełni obowiązki Office Managera.

Pierwszymi klientami nowego działu zostały: Poelstra Wagteveld Investment Group (dla którego agencja przygotowała Corporate Identity oraz stronę internetową), Business Club Desiderius oraz agencja nieruchomości Emmerson. Mediagram przygotowuje również stronę internetową dla Warsaw Destination Alliance.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dział Information Design w Mediagramie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl