SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Google otwiera centrum innowacji we Wrocławiu

Przedstawiciele firmy Google i władz Wrocławia ogłosili plany dotyczące otwarcia w ciągu najbliższych miesięcy centrum innowacji we Wrocławiu. 

Google planuje stworzenie ponad 200 miejsc pracy w czasie najbliższych dwóch lat.

Centrum innowacji we Wrocławiu pozwoli firmie Google sprostać rosnącym potrzebom swoich użytkowników pracujących w różnych językach. Google wybrał Wrocław z kilku powodów, w tym dostępności wysoko wykwalifikowanych absolwentów, stabilności gospodarczej Polski, a także solidnej infrastruktury.

- Inwestycja Google w Polsce to szczególne wyróżnienie dla naszego kraju. Google stawia wysokie wymagania swoim pracownikom. Fakt, że firma otwiera centrum we Wrocławiu i Krakowie potwierdza, iż znalazła w naszym kraju wykwalifikowaną kadrę spełniającą jej oczekiwania. To może być sygnał dla innych inwestorów - powiedział Wojciech Szelągowski, Wiceprezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

- Dążymy do zapewnienia klientom najwyższej możliwej jakości usług na wszystkich naszych rynkach. Oczekujemy, że nowe centrum we Wrocławiu przyczyni się do dalszego doskonalenia usług oferowanych przez nas europejskim klientom. Duża liczba lokalnych talentów w połączeniu z przyjaznym środowiskiem biznesowym stanowi dla nas dużą zachętę. Wrocławskie centrum innowacji skorzysta także ze specjalistycznej wiedzy i umiejętności naszych stale rozwijających się zespołów w Mountain View, Dublinie i innych miastach w regionie EMEA - komentuje John Herlihy, Online Sales & Operations, dyrektor na Europę w Google.

Nowe centrum od razu rozpocznie rekrutację  pracowników, szczególnie tych, którzy znają języki obce. Informacje o dostępnych stanowiskach i sposobie aplikacji można znaleźć na stronie http:www.google.pl/jobs.

Oprócz nowej placówki we Wrocławiu, Google posiada także biuro sprzedaży w Warszawie oraz uruchamia centrum badawczo-rozwojowe w Krakowie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Google otwiera centrum innowacji we Wrocławiu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl