SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Jestem Kobietą!'

Wirtualna Polska uruchomiła nowy interaktywny serwis dla kobiet. Miejsce stworzone z myślą o paniach o wielorakich zainteresowaniach i różnorodnych potrzebach.

 „Podjęliśmy strategiczną decyzję o tworzeniu serwisu głównie dlatego, że kobiety są niezwykle czynnymi internautkami i nie możemy sobie pozwolić na brak własnej ‘kobiecej’ witryny. – mówi Tomasz Woźniak, Dyrektor Programowy Wirtualnej Polski – Idziemy w kierunku nowoczesnego, dynamicznego serwisu kobiecego, który w pełni wykorzysta potencjał Internetu dla realizacji potrzeb i oczekiwań internautek. Zamierzamy współpracować z wieloma kontrahentami – w tym medialnymi – oferującymi produkty dotąd niedostępne w polskiej sieci. Ta wielość partnerów zadecyduje na pewno o różnorodności i bogactwie serwisu, który będzie rozwijany etapami. Stawiamy również na interaktywne rozwiązania, które ułatwiają komunikację i służą budowaniu relacji.”

Wirtualna Polska stworzyła miejsce optymalne. Takie, w którym kobiety znajdą dokładnie to, czego potrzebują. Nie brak tu wiadomości przydatnej każdej kobiecie: poczynając od tych obejmujących tematykę ciała i ducha, poprzez dom i kulinaria, a na rodzinie i dzieciach kończąc. Jest miejsce na relaks, gdzie można rozwiązać psychotest, przeczytać felieton jednej z gwiazd (m.in. Tomasza Kammela), wziąć udział w interaktywnym quizie, założyć blog. Są plotki o znanych i lubianych, horoskopy, przepisy kulinarne, a także kalkulator BMI, licznik kalorii, kalendarz płodności.

„W serwisie wykorzystujemy mechanizmy, które pozycjonują go jako platformę wymiany doświadczeń kobiet. Oznacza to, że panie mają możliwość samodzielnego zamieszczania na stronach witryny przepisów kulinarnych, dodawania zdjęć swoich dzieci, mieszkań, czy zwierząt. Mogą też kontaktować się z ekspertami z ważnych dziedzin życia, m.in. seksuologiem, psychologiem, architektem. Już teraz mogą zgłosić się po poradę do Lwa Starowicza, czy Jacka Santorskiego.” – dodaje Joanna Ruczyńska, Kierownik Grupy Styl Życia w Wirtualnej Polsce.

http://kobieta.wp.pl 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Jestem Kobietą!'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl