SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Matt Komorowski szefem PayPal w Europie Środkowo-Wschodniej

Matt Komorowski awansował w PayPal na stanowisko szefa zespołu na Europę Środkowo-Wschodnią. Pracuje w firmie od czterech lat, a wcześniej był związany m.in. z The Boston Consulting Group i Groupon.

Matt KomorowskiArticle

Na stanowisku dyrektora zarządzającego regionu Matt Komorowski odpowiada za wprowadzanie innowacji płatniczych. Będzie się również skupiać na rozwoju technologii płatniczych w celu wspierania firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej w ekspansji na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

- W ostatnich latach obserwujemy coraz większe zainteresowanie lokalnych i międzynarodowych inwestorów regionem Europy Środkowo-Wschodniej. Taka sytuacja stwarza wspaniałe warunki dla e-konsumentów. To grupa klientów, dla której „płatności w biegu” - przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia - są czymś naturalnym. Ludzie lubią, gdy płatności są „niewidzialne”, zachodzą w tle. Otwiera to nowe możliwości biznesowe dla firm takich jak PayPal. Tylko w ubiegłym roku (w skali globalnej), zrealizowaliśmy transakcje o wartości ponad 280 miliardów dolarów, a pozycja regionu CEE na tle innych rynków jest coraz silniejsza - opisuje Matt Komorowski.

Komorowski pracuje w firmie PayPal od 2012 roku. Dotychczas jako szef sprzedaży, był odpowiedzialny za rozwój współpracy biznesowej oraz wdrażanie nowych produktów w ponad 20 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Wcześniej zdobywał doświadczenie zawodowe jako konsultant w The Boston Consulting Group oraz dyrektor sprzedaży w firmie Groupon. Karierę rozpoczął jako przedsiębiorca w Kanadzie, gdzie doradzał małym i średnim przedsiębiorstwom w ich inicjatywach marketingowych.

Jest również absolwentem handlu i finansów na University of Toronto‘s Rotman School of Commerce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Matt Komorowski szefem PayPal w Europie Środkowo-Wschodniej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl