SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Na rynku pojawił się „MAN” - nowy dwumiesięcznik skierowany do zamożnych przedsiębiorców

Z początkiem wakacji na rynku wydawniczym pojawił się nowy luksusowy dwumiesięcznik zatytułowany „MAN”. Pismo dostępne jest na razie tylko w subskrypcji, a od 25 lipca pojawi się w wybranych punktach sprzedaży.

Article

Magazyn „MAN” ukazał się nakładem Hansen Media. Pismo skierowane jest do przedsiębiorców wysokiego szczebla oraz do szeroko pojętych „ludzi sukcesu”.

W dwumiesięczniku publikowane są przede wszystkim teksty z pogranicza biznesu i finansów, rozmowy z przedsiębiorcami dotyczące zarządzania firmą, porady coachingowe, a także m.in. materiały podróżnicze oraz związane z uprawianiem sportu.

Pierwszy numer dwumiesięcznika „MAN” ma 66 stron i ukazał się w nakładzie 5 tys. egzemplarzy. Na okładce wydania znalazł się Andrzej Blikle. Cena jednego egzemplarza tytułu wynosi 30 złotych.

Redaktorem naczelnym tytułu jest Piotr Meissner, a z redakcją współpracuje 12 osób. Za szatę graficzną odpowiada Andrzej Jakuszko.

Pierwszy czerwcowo-lipcowy numer „MAN” został wydany w nakładzie 2 tys. egz. i wysłany do 2 tys. prenumeratorów wydawnictwa dla których jest bezpłatny. Od 25 lipca w sprzedaży pojawi się numer sierpniowo-wrześniowy - będzie go można kupić w wybranych punktach sprzedaży.

 


 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Na rynku pojawił się „MAN” - nowy dwumiesięcznik skierowany do zamożnych przedsiębiorców

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
man
wygląda to po okładce dramatycznie
18 11
odpowiedź
User
MAN MAN
Jak dla mnie wreszcie coś ciekawego ,innego i z pewnością wyróżniającego się. Już mam dosyć kolorowych pisemek z milionem informacji na okładce. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
11 12
odpowiedź
User
man2
Nie oceniaj książki po okładce.
11 10
odpowiedź
User
warren
wygląda to po okładce dramatycznie
Miałem w ręku polecam zawartość
9 11
odpowiedź
User
rademenes
Jeśli będzie konkurs na najbrzydsza okładkę na świecie to ten "Man" ma duże szanse na wygraną - po prostu koszmar. Gazety i czasopisma sprzedają się dzięki zachęcającym okładkom. Jeśli wydawnictwo z Pcimia tego nie rozumie i w detepie zatrudnia siostrzeńca albo stażystę, to sukces ma za sobą. A stronę internetową ten "Man" ma, czy zabrakło na nią pieniędzy?
15 9
odpowiedź