SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nagroda dla ComArchu

ComArch otrzymał ORACLE International ISV Award

ComArch otrzymał od ORACLE tytuł Oracle International Independent Software Vendor Award w uznaniu za sukcesy odniesione w Polsce i zagranicą. ComArch został wyróżniony, jako najlepszy w Europie Centralnej i Wschodniej, niezależny producent oprogramowania, wykorzystujący w swoich rozwiązaniach technologię Oracle i oferujący je na rynku globalnym.

"Zdobycie przez ComArch S.A. tego prestiżowego tytułu potwierdza strategiczne znaczenie współpracy pomiędzy naszymi firmami. ComArch w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie i jest to tym samym dziesięciolecie współpracy z Oracle Polska. Potwierdzeniem naszych doskonałych relacji jest wygrany niedawno wspólnie z Oracle prestiżowy przetarg na obsługę budżetu państwa. Wiążemy duże nadzieje z dalszą naszą współpracą dotyczącą tych obszarów, które w najbliższym czasie pojawią się w Polsce, a także na ścisłe współdziałanie z Oracle na strategicznych dla ComArchu rynkach międzynarodowych" – mówi Paweł Prokop, Wiceprezes ComArch S.A. Rozwiązania ComArch, które oparte są na technologii Oracle to m.in. platforma billingowa ComArch TYTAN, oferowana na rynkach światowych, oraz system ERP, ComArch EGERIA.

Korporacja Oracle przyznaje po raz pierwszy nagrody dla najlepszych Partnerów Oracle regionu państw przystępujących w 2004r. do Unii Europejskiej oraz krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się w Warszawie podczas obrad konferencji Dni Oracle PartnerNetwork. Wyróżnienia przyznawane są za wybitne osiągnięcia w prowadzeniu biznesu i w uznaniu za szczególne doskonałe wykorzystanie wszelkich możliwości, jakie daje partnerstwo z Oracle. Nagrody dla partnerów podkreślają ogromną wagę, jaką przykłada Oracle do rozwijania i pielęgnowania współpracy z partnerami w obu tych strategicznych regionach świata.

Zwycięzcy we wszystkich kategoriach zostali wyłonieni spośród nominacji zgłoszonych przez poszczególne kraje wymienionych regionów. W skład kapituły konkursu weszli menedżerowie najwyższego szczebla Oracle, m.in. Alfonso Di Ianni, Senior Vice President oraz Josef Svenda, Senior Director regionu Krajów Przystępujących do Unii Europejskiej (EU Enlargement Region). "Współpraca z Partnerami jest uważana w Oracle za kluczowy czynnik naszego sukcesu" - powiedział Alfonso Di Ianni. "Przyznane dzisiaj nagrody odzwierciedlają ogromną wagę, jaką przykładamy dla należytego uhonorowania sukcesów naszych Partnerów w regionach Europy Wschodniej i Centralnej. Są one także świadectwem naszego zaangażowania we wspieraniu ich wysiłków zmierzających do wykorzystania w pełni możliwości jak najlepszego konkurowania na tych szybko rozwijających się rynkach".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nagroda dla ComArchu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl