SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Novimedia CP wygrała przetarg

Novimedia Custom Publishing wygrała przetarg ogłoszony przez Grupę KBC - Kredyt Bank i WARTĘ, na wspólny magazyn firmowy.

„Cieszy nas bardzo to zwycięstwo, tym bardziej, że w lipcu obchodziliśmy 9 rocznicę istnienia. To piękny prezent, ale też uwiarygodnienie naszych działań, jako lidera branży w Polsce” - powiedział Kamil Dłutko, Partner w Novimedia CP.

Wcześniej Novimedia wydawała wewnętrzny biuletyn dla TuiR WARTA, zatytułowany „Nasza WARTA”, a od października 2005 r. elektroniczny newsletter „Warta Review”.

„Skupiliśmy się na tym, aby uzyskać styl profesjonalnego magazynu biznesowego – takiego, po który chętnie sięgnie zarówno broker, agent ubezpieczeniowy, jak i prezes banku. W tym celu posłużyliśmy się określonymi graficznymi środkami wyrazu – krótkimi nadtytułami, wyimkami, belkami czy oryginalną paginacją, które – przykuwając uwagę czytelnika – sprawiają, że magazyn nabrał dynamicznego, pozbawionego rutyny i monotonii charakteru. Dodatkowo, przy projektowaniu layoutu operowaliśmy stonowaną kolorystyką i zamkniętą paletą barw, odpowiadającą wizualizacji Kredyt Banku i WARTY. W efekcie otrzymaliśmy produkt nawiązujący do najlepszych światowych standardów, które aktualnie obowiązują w tego typu publikacjach” – mówi Piotr Śliwiński, Szef Kreacji Novimedia CP.

Novimedia CP zajmuje się rozwiązaniami publishingowymi dla firm.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Novimedia CP wygrała przetarg

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl