SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe umowy AGB Nielsen Media Research

AGB Nielsen Media Research zakończył rozmowy negocjacyjne z klientami, którzy są odbiorcami danych telemetrycznych i oprogramowania Arianna.

„Właśnie zakończyliśmy negocjacje z naszymi klientami w sprawie kontraktów na 2006 rok, a Starlink jest jednym z ostatnich domów mediowych, na którego podpisany kontrakt czekaliśmy – twierdzi Jedrzej Góralski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w AGB NMR. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów rozmów; zarówno z wartości kontraktów, jak i zwiększonego portfolio klientów tym roku. Zarazem wszyscy dotychczasowi kontrahenci zdecydowali się na kontynuację współpracy - dodaje. W 2006 roku do użytkowników danych i oprogramowania AGB NMR dołączyły 2 nowe stacje telewizyjne oraz kilku innych klientów, głównie reklamodawców.    W 2006 AGB Nielsen Media Research w Polsce ma zaszczyt pracować dla ponad 60 odbiorców danych telemetrycznych.

AGB Nielsen Media Research dostarcza odbiorcom najwyższej jakości produkt, czerpiąc z najlepszych światowych standardów badawczych, oraz stosując nowatorskie i ciągle rozwijane technologie. Jednym ze światowych założeń jest nie ingerowanie w panel telemetryczny. W związku z tym powstała fuzja danych telemetrycznymi z danymi konsumenckimi TGI. Pozwala ona na konstrukcje behawioralnych grup docelowych w analizie oglądalności telewizji, bez świadomego udziału panelistów. Do dyspozycji użytkownika jest ponad 3 200 komponentów obejmujących używane marki, kategorie produktowe, współkonsumpcję radia i prasy oraz stwierdzenia psychograficzne. Fuzja danych dokonywana jest dwukrotnie w ciągu roku. W 2006 roku podpisano kontrakty na sprzedaż fuzji z wszystkimi (oprócz jednego) największymi domami mediowymi w Polsce. Klienci są bardzo zadowoleni z tego produktu, który stanowi wartość dodaną przy tworzeniu kampanii reklamowych – dodaje Jędrzej Góralski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe umowy AGB Nielsen Media Research

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl