SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Oferta Raiffeisen Bank w WP

Pasaż Finansowy WP poszerza swoją ofertę

Użytkownicy Wirtualnej Polski mogą, za pośrednictwem Pasażu Finansowego (pasazfin.wp.pl) portalu, założyć konto lub złożyć wniosek o kredyt w jednym z najdynamiczniej rozwijających się banków - Raiffeisen Bank Polska S.A.

Klienci mają do wyboru konto osobiste oraz wysoko oprocentowane bezpłatne konto lokacyjne (obecnie do 4,45%), na którym mogą być automatycznie lokowane nadwyżki finansowe z konta osobistego. Wypłata środków w bankomatach Raiffeisen Bank Polska S.A. odbywa się bez prowizji. W innych bankomatach wynosi jedynie złotówkę.

Klient może także dokonać wyboru sposobu zarządzania swoim kontem poprzez bezpłatne usługi: Centrum Telefoniczne, usługi mbankingowe, serwis SMS i oddziały, a na dniach również przez bankowość internetową. Posiadacze kont osobistych otrzymują ponadto kredyt konsumpcyjny na preferencyjnych warunkach.

W Pasażu Finansowym WP dostępne są również kredyty mieszkaniowe i pożyczki hipoteczne oraz 4 rodzaje kart kredytowych Raiffeisen Banku. Do 30 czerwca trwa promocja kredytu mieszkaniowego. Bank proponuje atrakcyjne oprocentowanie już od 1,95% w CHF (dodatkowo możliwość obniżenia oprocentowania o 1,3% w przypadku kredytów udzielonych w PLN), wycenę nieruchomości lub opłatę za polisę ubezpieczeniową na życie na koszt banku, brak dodatkowych opłat np. za wcześniejszą spłatę lub przewalutowanie oraz 0% prowizji w przypadku zaciągnięcia kredytu Raiffeisen Bank Polska S.A. w celu spłaty kredytu mieszkaniowego w innym banku. Wstępna decyzja udzielana w ciągu 2 dni.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Oferta Raiffeisen Bank w WP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl